Made in Hungaria

Maďarsko, 2009, 108 min

Gergely Fonyó

Norbert Köbli

Robert Gulya

Nie som priveľmi zaťažený na muzikály , ale pri tomto som sa výborne bavil. Film je o vzniku kapely Hungária. Konečne, že už to niekoho napadlo sfilmovať.(4.6.2009)

Parádní muzikál, který sice trochu ztrácí po choreografické stránce, přesto ale strčí do kapsy Rebely i šakalí léta. Skvělá hudba, výborní a sympatičtí herci a především nepolevující přívaly energie....(7.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $929,274(7.9.2010)

Mě to přišlo dost dobré. Maďaři na tom byli v 60 letech snad ještě hůř než my.(25.5.2014)

Tenhle typ hudby můžu kdykoliv, ale i její vinou je film trestuhodně nepůvodní. Stejně jako "jerry lee lewisovské" hraní Miklóse. Jistá primitivnost filmu se potom nejvíce projevuje v nakládání s ženskými hrdinkami, které pokud s někým nesouloží, vystavují na odiv své vizuálně nejatraktivnější partie. Mno, tak jako tak, pokud nám Maďaři někdy záviděli Rebely, teď už nemusí. :-) 60%(26.1.2010)