Made in Hungaria

Maďarsko, 2009, 108 min

Gergely Fonyó

Norbert Köbli

Robert Gulya

Parádní muzikál, který sice trochu ztrácí po choreografické stránce, přesto ale strčí do kapsy Rebely i šakalí léta. Skvělá hudba, výborní a sympatičtí herci a především nepolevující přívaly energie....(7.7.2009)

• bassator

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Říkal jsem, že na festivalech odpad nedávám, ale tohle by si nic jiného nezasloužilo... Poprvé za čtyři roky na festivalu jsem odešel z kina, že podobnou nafintěnou blbost nebudu sledovat, že je mnohem lepších filmů, které by mě tímto mohli utéci. A udělal jsem dobře - za dvacet minut poté jsem totiž koukal na jeden z nejúžasnějších filmů festivalu Plyus odin. Mimochodem moje nejkratší návštěva trvala celých 16 minut... Na film jsem šel jen proto, že jsem slyšel na něj jen pochvalné názory, ale už vidím, že nemůžu vždy dávat jen na to co slyším. Jsem také rád, že nejsem jediný kdo byl znechucen (uživatelka ZsuZska) a dávám tedy - Viděno 1/7 filmu - 10%(10.7.2009)

Tenhle typ hudby můžu kdykoliv, ale i její vinou je film trestuhodně nepůvodní. Stejně jako "jerry lee lewisovské" hraní Miklóse. Jistá primitivnost filmu se potom nejvíce projevuje v nakládání s ženskými hrdinkami, které pokud s někým nesouloží, vystavují na odiv své vizuálně nejatraktivnější partie. Mno, tak jako tak, pokud nám Maďaři někdy záviděli Rebely, teď už nemusí. :-) 60%(26.1.2010)

Nie som priveľmi zaťažený na muzikály , ale pri tomto som sa výborne bavil. Film je o vzniku kapely Hungária. Konečne, že už to niekoho napadlo sfilmovať.(4.6.2009)

Mě to přišlo dost dobré. Maďaři na tom byli v 60 letech snad ještě hůř než my.(25.5.2014)