Made in Hungaria

Maďarsko, 2009, 108 min

Gergely Fonyó

Norbert Köbli

Robert Gulya

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $929,274(7.9.2010)

Nie som priveľmi zaťažený na muzikály , ale pri tomto som sa výborne bavil. Film je o vzniku kapely Hungária. Konečne, že už to niekoho napadlo sfilmovať.(4.6.2009)

"Co je to za písničku?" "To je americká - " "Americká?" "Ehm, latinsko-americká... Kubánská! Chudí zemědělci na třtinových plantážích zpívají o tom, jak je kapitalisté vykořisťují..." // No, nebylo to úplně přesně takhle, ale to je jedno - festivalová atmosféra je stejně nepřenosná, takže kdo nebyl, nepochopí. Skvělá hudba, skvělý námět... Já jen lituji, že tohle nebylo natočené v Čechách.(13.7.2009)

Mě to přišlo dost dobré. Maďaři na tom byli v 60 letech snad ještě hůř než my.(25.5.2014)

• bassator

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Říkal jsem, že na festivalech odpad nedávám, ale tohle by si nic jiného nezasloužilo... Poprvé za čtyři roky na festivalu jsem odešel z kina, že podobnou nafintěnou blbost nebudu sledovat, že je mnohem lepších filmů, které by mě tímto mohli utéci. A udělal jsem dobře - za dvacet minut poté jsem totiž koukal na jeden z nejúžasnějších filmů festivalu Plyus odin. Mimochodem moje nejkratší návštěva trvala celých 16 minut... Na film jsem šel jen proto, že jsem slyšel na něj jen pochvalné názory, ale už vidím, že nemůžu vždy dávat jen na to co slyším. Jsem také rád, že nejsem jediný kdo byl znechucen (uživatelka ZsuZska) a dávám tedy - Viděno 1/7 filmu - 10%(10.7.2009)