pornogrind

Tenhle snímek se bere vážně snad jen do úvodních titulků. Po úvodních titulcích se pomalu začíná projevovat i komediální stránka filmu. Popravdě nemám problém s tím že jde o nízkorozpočťák a slovo " herectví " je pro všechny zúčastněné snad sprostý slovo. Rozhodně to ale mohlo být víc vtipnější a hlavně krvavější. Z většiny vražd toho moc neuvídíme, tudíž tenhle film nenabízí skoro žádnou gore pasáž. Nejkrvavější scéna přichází kolem 73 minuty a ani tohle není žádná extra sláva. Až na tuhle scénu tady žádný. Bodycount sester je sice vysokej, ale co z toho, když toho není moc vidět. Nevím jestli uživatel drankeryth viděl stejnej film jako já, ale tady rozhodně potoky krve nebyly. Víc vtipu, víc krve a gore a mohl to být nízkorozpoťák jak lusk. ()

ricci.s

Horor o dvoch vraždiacich sestrách, ktorým traja mladíci znásilnili a zavraždili sestru, a tak znenávideli všetkých mužov a masakrujú každého, kto im príde pod ruku. Hneď v úvode nás čaká jedna nepríjemná gore scénka, takže to vyzeralo nádejne, postupom času to však skĺzlo do komédie. Vraždy však boli dostatočne vtipné a nápadité, nechýbala brutalitka a množstvo krvi. Prostredná časť filmu však bola dosť nudná. Rozbehlo sa to až v záverečnej tretine, keď sa jedna zo sestier zamilovala, takže tá druhá musela razantne zasiahnuť. Počas hľadania svojej malej sestričky odfajkla každého chlapa, na ktorého natrafila, a ku koncu sa už mŕtvoly dali počítať na desiatky. Scenár a herecké výkony za veľa nestáli, ale celkom som sa bavil, takže môže byť. ()