The Necrophiliac

Krátkometrážní / Horor / Pornografický
USA, 1974, 10 min

Krátký porno snímek, ve kterém si to Jamie Gillis rozdá s „mrtvou“ Tinou Russel přímo v rakvi. (SOLOM.)

Karlos80

Narušené, podivné, zvrhlé, šílené, černobílé. Sami si už asi podle názvu domyslíte o čem těch 10 minutek deset minutek zcela bez hudby (což mě ale dost vadilo!) asi tak bylo? Film sám o sobě je jedna veliká amatérská raritka, natočená ruční 8mm kamerou, celé se to odehrává někde ve sklepě, kde vystupují jen dva herci, polomrtvá (tedy snad?) Tina Russel (http://www.imdb.com/name/nm0751477/) která leží v rakvi a na druhé straně zvrhlý Jamie Gillis (http://www.imdb.com/name/nm0003501/). Tento bizarní filmeček bohužel není na IMDb, ale i jinde na netu jsem ho nenašel, což je trochu škoda, zajímalo by mě, nějaké info o vzniku, hercích, atp. Obrazová kvalita je špatná. ()

Flipnic

Tohle prostě ... XXX porno v rakvi s mrtvou holkou ... (!!!!) Špinavej, černobílej, němej, těžkotonážní underground. Já jen doufám, že ta holka byla živá ...!! :-DD Za úplnej závěr sem napálil pátou *, protože to mě fakt dostalo a rozesmálo ... Jinak teda "vzrušující humáč" ... ()

psy.cho

Veľmi vzácny film, ktorý je síce iba v hroznej kvalite, ale všetko dobre vidno :) Elegantne oblečený mladý muž prichádza k rakve v ktorej leží pekná mladá žena a chce si na nej zahobsať. Zaujímavo natočené do detailu, kde absentuje zvuková časť, ale mne osobne to nevadilo. Celé to vyznelo celkom vzrušujúco, aj keď sa mi páčia ženy čo sú živé. ()

pornogrind

Když jí miluješ, není co řešit. Nekrofilové a milovníci bobrů dají možná i tu pátou hvězdu. Já se nepovžuju ani za jednoho z nich. ()

SOLOM.

Tento starý porno krátkometrážní kousek si s hororovým žánrem sice moc nepotykal, co si budeme vykládat, ale tam milovníci raritek budou možná spokojeni. Zvláště pak pan „herec“ Karel z Prostřena, který doma jednu rakev má a k tomu jako bonus i urny…No tady si Jamie Gillis alespoň na chvíli zapíchal – nevím, v rakvi jsem to nezkoušel, ale může to být zajímavé, nicméně Tina Russel svou roli moc přesvědčivě nezahrála, ale tak ono je těžké nedýchat a nemrkat, když vás někdo klátí a ještě se vám vystříká do obličeje. Kvalita sice nic moc, ale pokud máte rádi nevšední podívanou a porno, klidně na to mrkněte… ()

eraserhead666

K polednímu obědu trochu nekrofilní romanitky. Zápletka i pointa filmu je hrozně jednoduchá, nadržený chlápek prostě otevře rakev a rozdá si to s v ní přítomnou mrtvou dívkou. Pomiňme teď, že ve své době to musel docela kult a šok. Co mě na filmu hrozně zaujalo, je (nevím zda záměrná, nebo náhodná) stylizace do němých filmů z počátku minulého století. Černobílý, hodně "zničený" obraz, naprosté ticho po celou dobu projekce, jakási zpomalenost veškerého děje. To vše filmu dodává neskutečnou atmosféru a nebál bych se říci až uměleckost. Všechno prostě vypadá tak nějak přirozeně, dneska by to asi byl svalnatý krasavec v adidas hadrech a mrtvola by měla minimálně osmičky silikony (a určitě ne takového monstrózního bobra). Odhlédneme-li od hlavní premisy a pointy, tedy chlápka souložícího mrtvolu (a asi ho to dost rajcovalo, když se během deseti minut stihl dvakrát udělat), je to docela povedené retro porno. jedinou chybou je, že Tina Russel se nedokázala v roli mrtvoly udržet celou dob. Měli ji nadopovat práškama na spaní, aby to bylo realističtější. MIchael Bay by mohl zavzpomínat na staré časy a s Nispelem zavolat Jessice Biel a zremakovat to. ()

JohnMiller

Ide o špinavý XXX porno flick bez akejkoľvek výpovednej hodnoty. V obraze zničenej osem milimetrovej pásky nám snímka predstavuje chlapíka ktorý trpí nekrofilnými chúťkami. V priebehu 10 minút otvorí rakvu a zneužije mŕtvolu mladého a pekného dievčaťa. Prvoplánová zvrhlosť však nieje bohvie ako kvalitne spracovaná. Dievča ako mŕtvola nepodáva veľmi dobrý herecký výkon. Je vidieť, že je živá. Nakoniec sa mladík na ňu urobí a je koniec. Moc ma to teda nezaujalo. ()

sedm.1

Popravdě, těch deset minut trvajících nekrofilních hrátek si nezaslouží ani deset mých slov, které tu zveřejním, respektive ani příliš nechápu, proč se na CSFD vůbec tahle veselá skeč vyskytuje, nicméně je tu, já jsem tím zabil deset minut svého života, a když už jsem zašel tak daleko, tak těch dalších pár minutek obětuji i tomu, abych to tu celé pěkně spláchnul do hajzlu. Jak tak tedy pozoruji, pár zvrácených dušiček to tady už ohodnotila, a někteří byli dokonce až tak odvážní, že se k tomu i vyjádřili, nicméně já nevím co na tom většina tak obdivuje, nebo když ne až obdivuje, tak že to hodnotí kupodivu až tak pozitivně, ale ve mě to skutečně vzbudilo jen pocity zbytečnosti, trapnosti a v podstatě nepochopení, čeho tím chtěl kdo dosáhnout. Podle mě se z toho mezi úchyláky stal zkrátka jen uměle vyvolaný „kult“, neboť já si spíš jen myslím, že tvůrci se v tom 74´ prostě jen chtěli trochu lišit, a tak natočili špinavý, amatérský péčko v neobvyklém, samozřejmě i tabuizovaném prostředí, což zvlášť vzhledem k době vzniku určitě bylo, a asi ani sami nečekali, že lidi z to prostě najednou budou celý paf, že si budou říkat, „ty vole, nekrofilní péčko, to je hůůůůstý, to je drsný, to je nepřípustný“, a blablabla, ale aby to vážně tak působilo, muselo by to být zpracováno skutečně úplně jinak, syrověji, násilněji a hlavně alespoň trošičku uvěřitelněji, neboť především holčina v rakvi mi jako mrtvá tedy rozhodně nepřišla, mrkala a dýchala jak divá 8D. Že se to pak schovává za, z více než poloviny, nekoukatelný obraz jsem též nepochopil, jednou to je prostě XXX film, takže co schovávali za tím zrnitým, tmavým a absolutně blbě nastínovaným zpracováním také moc nechápu. Že by ART porno? Fakt sorry, omlouvám se zde všem ostatním uživatelům, kteří si to užili, pro mě fakt ale těch 10 minut neznamenalo, krom ztráty času, nic. Tak jednu * za … třeba za odvahu ;-). ()

Shanen29

V USA o tom nikdo ani nemá ponětí,pouze pár vyvolených ,film se točil zřejmě někde v Evropě,rychle a zběsile,za pár dolárků a bez příprav.Co je to vlastně za snímek?,má to jakou povahu?.Dá se vůbec hodnotit?.Co tím chcel tvůrce vlastně říct,nebo je to vzkaz?.Hodnotit nebudu,jelikož co vlastně mám hodnotit. ()