Vraždy v Kaifecku

Hinter Kaifeck

Kaifeck Murder

Mysteriózní / Thriller / Horor

Německo, 2009, 86 min

Velmi atmosférické, opravdu technicky zvládnutý počin, závěr slabší, nicméně sektářským násilím vysvětlit nejzáhadnější německé vraždění, inu proč ne.. Ty kostýmy byly úžasné, akorát pořád nevím, jak Ti sektářští dělali v nich ty příšerné zvuky!!!? :-)(30.11.2012)

a mě se to líbilo.....rekvizity, obsazení,....i děj. A ten Gruberovic statek byl opravdu vymakané místo...(1.12.2012)

• JFL

Naprosto nesoudržný blábol, kde míra vnitřní logiky je nepřímo úměrná samoúčelným rádoby lekačkám.(5.10.2010)

• bezprezdivky

.... aneb jak by to vypadalo, kdyby Mulder pracoval pro bavorskou kriminálku. Nemá to špatný příběh, herci výrazně slabší, a logika mnohdy kulhá. Atmosféra přiměřeně dusná a houstnoucí.(21.12.2012)

Tento film jsem rychle volil v nahle vznikle casove mezere na Febiofestu, a to pouze podle zeme vzniku, aniz bych mel objektivne moznost studovat anotaci. Ackoliv byl snimek dobre remeslne zvladnuty, jde o zcela schematicke dilo, ktere nicim neozvlastnuje zavedene konstrukce. Nutno vsak dodat, ze nejsem buhvijaky fanousek tohoto zanru.(6.4.2010)