Plán vrátit se v čase a zabít Hitlera se strašlivě zvrtne. Parta se ocitá v alternativním světě, kde nacisté okupují Británii. (HBO Europe)

Jaroslaf

V této epizodě můžeme vidět už zřetelný úpadek jinak vynikajicího seriálu. Rudy už začíná lízt svým nechutným chováním značně na nervy a nelze se nepozastavovat nad papundeklovitostí a logickými chybami v pozměněné nacistické británii. Zachraňuje to jen Kelly se svejma hláškama, ale celý už je to spíš takovej slepenej mišmaš. Ze zpětnýho pohledu vidim, že opravdu až v této epizodě nastal zlom ku horšímu. ()

Likan7

Nápad skvělej, ale po pěti minutách opět upadnete do letargie, ze které Vás vykopne až Kelly v posledních minutách. Seriál už jsem dávno odstřelil a dojedu ho jen z vlastního pravidla "co rozkoukáš, dokoukej, ať to stojí co to stojí". ()

chrispe

Když nevíme co by, tak tam lípnem nácky. Člověk se nad tím nesmí moc zamýšlet, ale napnutá jsem byla, to zase jo. A bavila se. A přiznejme si, ze Kelly se stává hvězdou seriálu. ()

William_

Tato epizoda mě teda vůbec nechytla, jak píše kolega tady dole, stačí se podívat na prvních 5 a na posledních 10 minut a máte ušetřeno spoustu času. Tento díl se moc nepovedl. Zároveň je zde dost nelogičností a nepřesností. ()