Ranné vysielanie televízie Markíza. (oficiální text distributora)

Steny94

Nie je to kvalitná relácia a podobné moderátorské schopnosti by predviedol asi každý druhý človek,ale tri hviezdy dávam preto lebo hneď ako sa ráno vykopem z postele a začínam sa chystať do školy pustím si Teleráno, len preto aby nebolo také ticho :)...Kebyže táto relácia nie je asi by mi to chýbalo. ()

D1705

Teleráno je proste jednoducho televízna klasika. Ranná relácia, o tom čo dnes beží vo všetkých smeroch a samozrejme aj všeobecné vsuvky ako TV Noviny, Šport, Počasie a Dopravná situácia. Tých moderátorov by však mohli aj trochu prestriedať a ráno by nemusel ako rozprávka stále chodiť Tom & Jerry. ()

machopoltar

,,ked rano clovek vstane je cudny, sam vo svojom svete a ak ma to stastie ze si moze zapnut telku vacsinou ako sprievod k cinnostiam sihne spontanne po telerane,,,,,,,,,,,,,,,,robit program kazdy den pre telerano musi byt zlozita zalezitost,,vstavat tak skoro rano+ plno inych tech a manazer. veci , takze si zasluzia pochvalu za co by som dal aj 3,,,,,ale ked tam vidim tie dve korytnacky afektovanu sosovu a vrcharku polakovu prepinam,,,,,,ked ich raz stretnem v afekte na nich zabliakam,,,,,,, "PRESTANTE KONECNE SKAKAT LUDOM DO RECI",,,, nepredstavitelne ako ich tam mozu drzat, ved oni nedokazu najs v rozhovore podstatu,myslienku a uz ked sa dostane k dobrej teme ukocia to a idu bud varit ci k usa bulvaru atd,,,,,,,este sa knim da priclenit ILKO v tom mate jednu istotu ked vam hovori o pocasi a to, ze urcite take ako tvrdi nebude,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vs ostatní velka pochvala zvlast kvetke , ktora ked robi telerano mame v dome pohodu a dej je pragmaticky,racionalny, obycajny,,,,,,,este raz naposledy,,SOSOVA neskac do reci ,,neskaaac do reciii ()

Marek1991

Miloval som to v prvých rokoch, vrátane tej rozprávky pred tým, než som išiel do školy, najmä som mal rád jarné a letné vydania s Jankou Hospodárovou, lebo pri peknom počasí a jej úsmeve a smiechu mi to dodávalo elán. Dnes mi to príde veľmi otravné a falošné. Veľa nasilu robených vecí, veľa trápností, veľa manipulácií a podsunutých zavádzajúcich tém, či zlé moderovanie. Dnes mi z toho behá husia koža a znepríjemňuje mi to ranné vstávanie a psychické pripravenie sa do školy, nehovoriac, že môj otec to v kuchyni vedľa mojej izby vždy "vypeckuje" na televízore a ja sa na to budím. Za minulosť to nejak spriemerujem a dám dve hviezdičky. ()

tančísvlky odpad!

Banda ľudí čo sa tvári , že chcú nie čo povedať ale opak je pravdou. Nechápem, zmysel podobných programov. Na Markíze sa nedá pozerať vôbec nič. Ako dôkaz je dnešný výsmech v podobe oslavy 70.výročia SNP. A implementácia Troškového braku Slunce,seno 3. Mám pocit ,že všetko na svete by malo určitú pokoru aj televízny program. Je hrozne smutné, čo sa stalo z ľudí za 70 rokov. Nedokážeme jeden deň venovať úcte k padlým. Hanba ... ()

• Na začiatku roka 2016 sa stalo Teleráno svetoznámym pre škandál s kuchárom Ľubom Herkom, ktorý v ňom pripravoval v živom prenose neznámu bielu látku spôsobom, akým sa pripravujú niektoré drogy na užívanie. (Marek1991)