Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm Fluffy

(pořad)
USA, 2009, 60 min

ScarPoul

Asi jedno z najlepších Stand up vystúpení aké som mal možnosť za poslednú dobu vidieť. Bez fuckovania, bez náznaku looserstva, alebo kritiky spoločnosti a ľudí. Gabriel si užíva aj napriek svojej veľkosti život plnými dúškami a jeho príhody sú niekde na hranici roztomilosti a vypointovanosti. Výborná vec, pre každého kto sa rád baví. A to že vie skvelo meniť hlasy a napodobňovať považujem za veľké plus. ()

kaylin

Na ČSFD to někdo napsal velmi dobře. Gabriel není politický, není vyloženě vulgární a prostě jede. Je zábavný a využívá hlavně to, co se mu skutečně stalo. Je to skvělý imitátor, ale nejen proto je to rozhodně můj neoblíbenější komik současnosti. Tohle je opět další ukázka toho, jak dokáže bavit a zvednout lidi ze židle. ()

italka63

Tenhle cvalda komik se obejde bez hostů a věřte nebo ne, je absolutnê skvělý. Oplácaný hispánec v havajských košilích má nejen úžasný smysl pro humor, nadání, ale i dobré srdce.A o tom to je. ()

drake31

Tak tomuto hovorím objav ... Gabriela Igelisasa som vnímal dlhšiu dobu, či už ako občasného hosta =3, alebo v jeho úlohe v Magic Mikeovi, ako stand up komika som videl po prvý krát a musím povedať že som sa trhal smiechom. Má skvelé historky, jeho hlasové a zvukové napodobnenia nemajú chybu a celkovo pôsobí neuveriteľne sympatickým dojmom. Táto masa humoru ma fakt dostala a rozhodne sa poobzerám po jeho ďalších vystúpeniach. ()