poster

Guter Junge (TV film)

Drama

Německo, 2008, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

  • sochoking
    *****

    I napriek tomu , že to je venované všetkým pedofilným homokládam , je to vynikajúca psychologická dráma podfarbená podmanivou hudbou a kedže je to do TV , tak zasluhuje za 5 !(20.5.2010)

  • frings
    *****

    Domnívám se, že celou záležitost nechal otec zajít příliš daleko. Bez odborné pomoci a obzvlášť v tomto věku to jinak řešit nelze.(16.1.2011)

  • Gavin87
    ****

    Velice zajímavý film a pro mě osobně velice výborné herecké výkony. Pěkný výběr hudby.(31.10.2010)

  • easaque
    *

    televizní zpracování bylo hodně znát, ale je fakt že pro běžný film by se téma nehodilo. Nijak mě to extra nezaujalo a jde podle mě o slabší průměr (něco mezi jednou a dvěmi hvězdičkami). Ale jako ukázka toho, jakým způsobem nepostupovat při zjištění, že je syn pedofil, tak "slušný" ;-) Pokud Ti téma není blízké je úplně zbytečné se na film dívat - není ničím podnětný a já původně od něj teda čekal něco víc.(7.12.2011)