Kazatelova dcera

Preacher's Kid

Návrat stratenej dcéry

USA, 2010, 106 min

Určitě moc pěkný křesťanský film,který zaujme především mladé lidi,na které byl určitě zaměřený. Já myslím,že lidi,kteří vůbec neznají gospel a jejich hudbu atd,vůbec nepochopí o čem film je a ani se jim moc líbit nebude.Příběh je slabší,ale velmi dojemný. Ale proč dávám tak vysoké hodnocení především kvůli krásné hudbě.(14.12.2013)

• chrispe

Kriste ježíši! Začíná film v televizi... říkám si, že může být fajn jít do něčeho jen tak, aniž bych o tom cokoli věděla. Bohužel to nebyl dobrej nápad. Hlavní hrdinka byla vážně divná, dialogy místy až děsivě hloupé. Co mě zaujalo, byla postupná psychická a následně fyzická manipulace. Ale už nikdy... nikdy více.(11.10.2014)

TIPseznam dalších křesťanských filmů.(23.10.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $515,065Tržby Celosvetovo $-(17.1.2011)

• Kolousek8

Dal jsem i horším více hvězd ale tohle nevím co bylo? proč to bylo? holka si nechá dát do držky a furt s ním zůstává? to nám to chtělo ukázat? jak někdo někoho má v moci?(7.6.2015)