poster

Kazatelova dcera

 • USA

  Preacher's Kid

 • Slovensko

  Návrat stratenej dcéry

Drama

USA, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kolousek8
  *

  Dal jsem i horším více hvězd ale tohle nevím co bylo? proč to bylo? holka si nechá dát do držky a furt s ním zůstává? to nám to chtělo ukázat? jak někdo někoho má v moci?(7.6.2015)

 • Cement73
  *

  Slabučké a bezduché s jedným veľkým problémom. Všetky černošky vyzerali úplne rovnako, takže som nikdy nevedel ktorá to akurat hrá. Úplný nezmysel...(16.10.2011)

 • arcticsky
  **

  Poctivá, slušná křesťanská dívka z maloměsta se zabouchne do těžkého, svalnatého frajera - začínajícího zpěváka. Uteče z tepla rodinného domku od svého milujícího tatíčka aby záhy dostala od "muže svých snů" zcela nepřekvapivě průplesk a poučena se připlazila zpátky ke křížku. A to doslova, neboť tatíček je evangelikálním biskupem. Od úplné popravy to zachrání jen tu a tam slušné hudební číslo - s rezervou...(6.6.2015)

 • chrispe
  **

  Kriste ježíši! Začíná film v televizi... říkám si, že může být fajn jít do něčeho jen tak, aniž bych o tom cokoli věděla. Bohužel to nebyl dobrej nápad. Hlavní hrdinka byla vážně divná, dialogy místy až děsivě hloupé. Co mě zaujalo, byla postupná psychická a následně fyzická manipulace. Ale už nikdy... nikdy více.(11.10.2014)

 • Nikol10
  ***

  Určitě moc pěkný křesťanský film,který zaujme především mladé lidi,na které byl určitě zaměřený. Já myslím,že lidi,kteří vůbec neznají gospel a jejich hudbu atd,vůbec nepochopí o čem film je a ani se jim moc líbit nebude.Příběh je slabší,ale velmi dojemný. Ale proč dávám tak vysoké hodnocení především kvůli krásné hudbě.(14.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace