Ve dne je redaktorka Nola Devlinová skromná šedá myška, ale po večerech se mění ve štíhlou atraktivní sloupařku Belindu Apple, která radí ženám s jejich problémy. Její články mají u nadšených čtenářek velký ohlas a náklady časopisu stoupají. Všechno jde hladce do chvíle, kdy se vedení rozhodne její sloupky vydat knižně a Belinda se má zúčastnit autogramiády... (oficiální text distributora)

Landauer

Krásný a štíhlý hrajou ošklivý a tlustý... Navíc je to šílená nuda. Sestříhat to na půl hodiny, tak by se na to dalo i koukat. Jinak hlavní hrdinka je sympatická a pěkná, tak aspoň za to ta jedna hvězdička. ()

spageta

Už při začátku člověk ví, jak film dopadne. Nicméně se mi tato pohádka, zasazená do dnešní doby, moc líbila. Snímek je sice předvídatelný, ke konci přeslazený a nereálný, nicméně jsem si u toho hezky odpočinula, nemusela přemýšlet a děj svižně ubíhal. Na herce v hlavních rolích se také moc pěkně koukalo, zkrátka při pondělku nemám větší nároky :-) ()

suzanne1997

Tak jo, tenhle film byl dobrý, hodně dobrý, byl o nalezení sama sebe a odhodlání, sice měl několik chyb, to ano, jako například, nemůžu žádnou najít, tak asi nejsou. Takže napíšu tohle: Hodně se mi to líbilo, nic bych neměnila, pakt popelek mi samotné dodal trošku odhodlání, takže jo, vřele doporučuji. ()

waits

Odpolední limonáda, vcelku odlehčená, ale poměrně obyčejná. Vlastně bych to neměl hodnotit, protože posledních patnáct minut jsem neviděl, hodil jsme lyže na záda a šel na si zabruslit na zbytky sněhu, co zůstaly na horách, ale předpokládám, že konec bude takový, jaký se dá čekat. Červená knihovna vhodná pro ženy, co vědí, že jsou daleko lepší, než jak je okolí vidí a potřebují se v tom utvrdit. ()

Rýža odpad!

Kristova noho, tak tohle je už moc. Už samotný princip předkládání - jsem tlustá, takže nemůžu mít chlapa, být hezká ani úspěšná a můj život je totálně napikaču ... a když naopak zhubnu, budou mi všichni a všechno ležet u nohou a najdu prince snů, co je hezkej, bohatej a úžasnej a kdový jak - ej ještě. Takže cílovko, šup šup, všichni vzhůru do trikotů, hubneme, poruchy příjmu potravy čekaj. Du blejt! ()

Silencia90

Že silné holky nemůžou být úspěšné? Pravda tak napůl. Pokud se oblékají jako v tomto filmu, jsou neupravené a při každé narážce vyšilují, pak ano. (Nejvíc mě teda vytočilo zobrazení, že tlustí lidé pořád jedí a jsou upatlaní, což vůbec není pravda.) Pokud ale mají o sobě reálnou představu, nemusí to být tak zlé. Snažit se pěkně obléci a upravit se mohou všechny, a hezká pak může být každá. Nepředstírám ale, že štíhlejší holky to maj jednodušší. Zvláště v osobním životě, který ať se oblékáte jakkoli, nejste-li štíhlá, nestojí za nic. V tom případě je na místě "začít se sebou něco dělat". ()

Pingu

4 hvězdy je asi "dost" za tenhle film, ale mně to dneska vážně "dost" bavilo. Vstával jsem v 11:30 a tahle romantická komedie, která začla o dvacet minut déle, mně zaujala natolik že jsem vynechal i oběd u babičky !!! :-)) A rozhodně to nebylo tím, že jsem přišel v půl 4 ráno z plesu :-)) ()

goni

Americka romanticka komedia. Treba k tomu nieco dodat? Asi len tolko, ze nechapem naco niekto nataca filmy o stupidnych zenskych a peknych svalnatych chlapikoch, v ktorych uz po 10 minutach clovek presne vie ako sa skoncia [19/2013] ()

anitae

Pokud na někoho zapůsobí film motivačně tak ať si přidá hvězdičku. Pro mě je to jednoduchý a zapomenutelný film o tom, že ke změně stačí málo. Na začátku byly holky pěkně vycpané, tak mě docela zajímalo jak to dají. 2* ()

haWranka

Možná jsem tenhle film úplně nepochopila, ale křičel na mě "Když nejsi hubená, nemůžeš být šťastná a úspěšná!". Ale hlavní hrdina byl fešák i sympaťák, tak aspoň něco. ()

Moiraine

Když člověk vypne mozek, tak se to dá zvládnout, ale žádná sláva to rozhodně není. Kostýmy byly tak tragické, že by jeden brečel jak se jim ta tloušťka nedala věřit. Naštěstí jak hrdinky začaly hubnout, tenhle rušivý element pominul a zůstal nemastný neslaný děj, který alespoň neuráží (tak moc). ()

DadysGirl

Guilty pleasure... Nečekala jsem od toho nic, než blbost na zabití polední pauzy v práci... A líbilo se mi to... A to dost... Otřepanej příběh, vlastně několik dohromady... Ale prostě to tady funguje... I chemie mezi ústední dvojicí se mi velmi zamlouvala... Motivační a s dobrým koncem... Přesně to jsem chtěla a taky dostala... Holky mindrákem, jukněte na to... ;) ()

Lilien

ono netreba k tomu veľa slov...príjemný televízny film na sobotné predpoludnie... Milý príbeh o milej spisovateľke ktorá je trochu pri sebe....a niekedy to až príliš rieši ,príbeh je síce klišé ale dá sa to zniesť. ()

Renie42

Odpočinkový a pohodový film. Líbilo se mi, jak Nola zvládla zhubnout a jak to nakonec dopadlo s Belindou. Sympatická Nola a ještě sympatičtější "Chip" Alex. ()