Kluk mojí holky

• USA My Girlfriend's Boyfriend (více)

Jesse je moderní, inteligentní žena, která stále ještě hledá toho pravého ... dokud nenarazí na Ethana, spisovatele na pokraji zoufalství z toho, že mu vydavatel vrátil další román. Jesse setkání nabízí více, než jen možnost podnítit v Ethanovi znovu ambice a inspiraci, ale také to v jejím životě otevírá novou, romantickou kapitolu. Má to však jeden háček.... Chvíli poté, co si Jesse našla skvělého přítele, potkává pana dokonalého - Troye, sebevědomého a úspěšného pracovníka v reklamě, s nímž je téměř každý okamžik příjemný a romantický. Jesse neví, co si v této situaci počít, potýká se s totálním milostným paradoxem: co má dělat dívka, když poté, co našla výborného přítele, potká dokonalého?
Nakonec však to, co Jesse zjistí o lásce, odpovídá tomu, co diváci naleznou v příběhu samotném: věci nejsou vždy tak, jak se zdají. Film Kluk mojí holky je klasická love story obrácená vzhůru nohama, romantická komedie, která mísí srdečnou upřímnost s neotřelým vyprávěním a několika velkými překvapeními. (HBO Europe)

DK197

Tak tomu já říkám bohužel nevyužitý náměť... Konečné rozuzlení bylo vyníkající (proto 3*), ale to, co tomu předcházelo, mohlo mít o dost větší šťávu... Škoda. ()

Bblondie

Líbila se mi zápletka, protože to, jak scénaristé vyřešili postavu Troye bylo vynikající ... navíc mám ráda Alyssu už od dob Čarodějek (jo,jo já vím, to jsem byla ještě dítě). Ta mínus jedna hvězdička je za to, že ten "strašný" problém, se kterým se nemohla Ethanovi svěřit, čekala jsem něco nápaditějšího. Ale bavila jsem se a v tomto vánočním čase mě chytne za srdce asi každá romantika. ()

Acner

Dobrý nápad - konec o kus lepší než kýčovitý, proto bych filmu i to vodění diváka za nos odpustila. Ale nějak z toho nemám úplný pocit, pořád mi tam ještě cosi chybělo. Nutno ale podotknout, že oproti klasickým romantickým komediím tento film v sobě " to něco" má, ale prostě se mi zdá, že to neumí dobře prodat. ()

ladymarmelad

Tak v tomhle filmu jsem se vážně ztratila. Koukala jsem na kvůli Alyssii Milano jelikož to je úžasná herečka. Ze začátku jsem to rovnou chtěla vypnou jelikož sem si říkala to neni film pro mě, ale pak mě to upoutalo a koukala jsem na to dál. Je to pěknej film ale fakt na konci sem se do toho tak zamotala že sem se na to musela kouknout ještě jednou. Ale tak dobrej film. =) ()