Profesionál

Režie:

Maroš Košík

Účinkují:

Maroš Košík

Magazín o živote a výcviku príslušníkov Ozbrojených síl SR. (oficiální text distributora)

Echelon1

No čo, som fanda vojenskej techniky, na tie fakt kvalitné dokumenty, ktoré robia západné štáty a Rusko to síce nemá, ale dačo sa tam človek predsa len dozvie. Hodnotenie som čakal, že bude takéto. ()

Marek1991

Čo vám chcú povedať, to vám povedia. Naozaj zaujímavé veci a skutočnosti z armády, ktoré by väčšinu ľudí zaujali vám neponúknu. Agitku z toho nie je cítiť, skôr vždy vládu, ktorá momentálne je pri moci. Krátkometrážnosť je v tomto prípade fajn, ale obsah a celkové spracovanie je slabé a myslím si, že tomu aj odpovedá sledovateľnosť. ()

MM_Ramone

Pätnásť minútová relácia o profesionálnej, slovenskej armáde, na ktorej má svoj podiel aj Ministerstvo obrany SR. Informácie, názorné ukážky, rozhovory. Z vojakov sa stali dobre platení, vycvičení profesionáli, ktorí určite nerobia našemu štátu, pri pôsobení v zahraničných misiách, hanbu. "Profesionál" sa pravideľne vysiela na druhom kanály STV. Vo verejnoprávnej televízii mi takýto typ programu vôbec nevadí. * ()

• Obuv pre príslušníkov OS SR vyrába Obuv Špeciál Bardejov. (Odpocivadlo)