Superchyty

Režie:

Milan Mikulec

Účinkují:

Juraj Turis

Športovo-zábavná súťaž pre deti staršieho školského veku. (oficiální text distributora)

Marek1991

Tu som vystupoval, moderátori mali s nami príjemné jednanie, nevyhrali sme síce svetoborné ceny, ale boli milé, dokonca každý zo školy, čo nás prišiel podporiť do hľadiska dostal spolu s nami účinkujúcimi 100 SK. Keďže sme prehrali, ale boli iba dve mužstvá, tak sme dostali strieborné medaily, čo bolo príjemné. Bola to super relácia, postupom času sa mi trocha znepáčila. ()

Turon1

Túto reláciu som pozeral, ešte keď som chodil do škôlky. Každú sobotu som sa tešil, že si pozriem Superchyty. Neskôr to už síce nebolo také dobré, ako predtým, trochu to ubralo na kvalite aj na disciplínach, no aj tak som bol nešťastný, keď to zrušili. ()

2000_2009

Ako je možné že súťaž ktora podporovala tímového ducha a športovanie má len 28!% ?. Je len škoda že časom prestal byť dôaz na to aby sa deťom a dorastu aj niekto venoval. Dnes sú ľudia príserný karieristi a egoisti, všetci si riešia iba a len seba a svoju karieru,  je to neskutočne egoisticke čo sa dnes deje. Výsledkom toho že sa zrušily relácie a vôbec celé vysielanie pre deti a dorast, toho výsledkom sú dnešné prípady detí čo nosia sekery do škôl a podobne desivosti docíňajú, bez vzorov bez cieľov bez (v dobrom slovazmysle) autorít, sledujú Mad Max Max Payn a xXx a tak sa aj chovajú, ako tý gangstri čo sú im ukazovány v TV ako "vzory". Nie superhrdinovia, hrdinovia, športovci či ostatné normálné súčasti civilizácie, ale asocialný gangstri a superzločinci, toto je dnes nastavené ako "vzor" nikto sa nemôže čudovať čo nám to tu vzniká za deti a dorast neskôr aj mladych dospelých ludí. Možno to v 00 rokoch nebolo technicky dokonalé ale deti sa hrali a v USA sa do škôl nosili rôzne pomôcky nie zbrane, hrali sa športy nie CS v priamom prenose. Deti mali za vzor vedu, civizáciu, športy a nie zločincov. Superchyty sú jedným zo žánrov na ktorý je dnes zakázané spomínať si. ()