Přátelé z rozkvetlého parku

• Irsko Fluffy Gardens
Animovaný / Rodinný
Irsko, 2007, 7 min

Zcela nový seriál, kde se děti seznámí s veselými a malými zvířátky, která se umí krásně radovat, nese název Přátelé z rozkvetlého parku. Hlavními hrdiny nového seriálu jsou štěňátko, jež rádo pomáhá svým kamarádům, kočička, která ráda čte velké a tlusté knížky a kravička, co miluje pozorování hvězd na obloze. V každém dílu se odehrává něco neobvyklého. Zvířátka neustále zažívají nová dobrodružství a spoustu zábavy. Jak jejich život plyne, stále se něco nového učí, objevují a dozvídají. A to nejen o životě, ale i o sobě samých! Nový seriál Přátelé z rozkvetlého parku zahřeje svým kamarádským přístupem u srdce všechny ratolesti. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Nelíbilo, rozhodně nikdy sledovat nebudu a mé děti také ne. Skoro bych se nedivil, když to ale vesele vysílali dále. ()

Hennes

Animace je tak krásně přiblblá, že to je právě skvělý originál. Scénáristicky celkem vtipné. ()

Fenk

Nejen pro děti školkou povinné mohou být některé postavičky lehce matoucí, ale i zkušený zverimexák by měl problém rozlousknout, která koule co znamená. To až vypravěč vždy identifikuje a já se musím ujistit, jestli nejsem býložravec. Zase se po tom ale člověku zlepší nálada… asi jako po Prozacu. ()