Uplynulo již pět let od vypuknutí smrtelné epidemie, která změnila lidstvo v hladové zombie a jak se zdá, nebezpečí již pominulo. Tomuto faktu ovšem nevěří skupinka R-Division a nadále tak plní svůj hlavní úkol, hledat a zabíjet nemrtvé. Zanedlouho se členům R-Division dostanou informace, které zcela vyvrátí zvěsti o zažehnání epidemie. (PetriK12)

Rakosnicek77

Co nesnáším? Reklamy! A co dál nesnáším? Reality show! Reklam v tom pravém slova smyslu je film plný a jako reality show je natočený. Roztřesená kamera, běhání tam a zpět a nekonečná zásoba munice s nevyčerpatelnými zásobníky :-) Tak tohle fakt ne... ()

stration

Akční horor plný zombíků, nepřehledného střílení a blbých keců. Natočené je to svižně, triky dobré, hluchá místa také nejsou, gore odpovídající danému žánru, za kamerou roztřepaný notorik. Mě to ale vůbec nebavilo, bylo mi fuk, jak to celé dopadne, jestli pochcípá celá jednotka nebo ne. Prostě atmosféra na mě nepůsobila a emociálně to bylo úplně mimo. ()

type_B

Mně tento snímek tematicky v lecčems připomněl Hvězdnou pěchotu. (Vnější nepřítel, silný stát, omezení práv, propaganda). Na TV show amerického střihu se dívám velmi zřídka, a proto je pro mě reality-tv styl tohoto filmu dost velká darda, působí to na mě spíš rušivě. Celkově jistě stojí za zhlédnutí. ()

Dexter1

Zaujímavá zombiečina, ktorá miestami silno nudí. Niekoľko rokov po zombie epidémii zvyšok civilizácie ako tak prežíva. Hradby miest ochraňujú špeciálne jednotky R--Division. A to začne byť zaujímavý celkový nápad formálnej stránky. Misie R-Divison sa točia v reálnom čase a vysielajú v podobe reality show Re-Kill. Tu prichádza na rad obľúbený found footage, ktorý si bohužiaľ pomáha zábermi, ktoré vo filme vlastne nik nenatočil. Zaujímavé prevedenie, kde dostávajú miesto aj reklamy a vyznením mi trošku pripomenuli "televízne" vsuvky v pôvodnom RoboCopovi. Nápad dobrý, forma viac ako zaujímavá, len s obsahom sa ešte mohol vyhrať a bola by to dokonalosť. Škoda... ()

TheDon

Re-populate - Re-born - Re-kill ! Pořádně rozklepanej found footage, přesně tak jak to má bejt. V podstatě by se dalo říct, že je to dokument o R-Division, který pošlou někam do akce a přicmrndává jim Jimmy ´The camera guy´ . Akce je spousta, sprintující zombie v megalomanských počtech a musím vypíchnout jeden fakt, kterej mě moc pobavil a to jsou reklamy. Jako kdyby člověk koukal na Nóvu, ale místo reklam na stavební spoření a tampóny jsou tu reklamy na sex, pilule proti nákaze a v neposlední řadě na Desert Eagle. Nemohl jsem si nevzpomenout na Vinnieho Jonese a scénu v baru. Replika vs. Pouštní orel. Každopádně je to zábavný, koukatelný a pár scén je opravdu epic, jako plná továrna peroucích se Re-ans. To se povidlo. Jen škoda toho příliš rychlýho střihu. 60% P.s: Daniella Alonso je hustá ! ()

Havaj8

Vůbec žádnej příběh, prostě jenom zombie epidemie kam se podíváš. Ty reklamy a spoty a všechen bordel, co tam vkládali, mě iritoval. Chápu, že z toho chtěli udělat live TV show, ale zas až tak to přehánět nemuseli. Navíc logika neexistuje, oni se vydaj na akci do nebezpečný Zóny jenom v 6-ti lidech. A nejvíc zabitá byla ta FF kamera, to bylo extrémně nekoukatelný. Hvězda snad jenom za těch pár akčních scén a tu armádu zombíků, která stejně ani nebyla využitá. ()

Flaxik

Sexy nápad, při troše snahy natáhnutelný na rozkošnou vyvražďovací sérii se podařilo tvůrcům torpédovat oblíbenou zrůdností posledních let a kdybychbyl schopen zpracovat desatero zapovězených skutků pro filmaře, nepochybně by na prvním místě stálo: "Kdož zkurvenou rádoby amatérskou kameru bez stabilizátoru použiješ, až do skonání věků k opakovanému promítání Slámových a Hřebejkových filmů odsouzen budeš". Kromě epileptického blikání, nepříčetného mávání objektivem a pomateného zoomování "profesionálního" reportéra je dalším hrubým nešvarem rádoby hlubokomyslné plkání členů úderné jednotky, naopak jemným švarem jsou luxusní reklamy. SPOILER Fanoušci Adkinse by se kvůli němu na film neměli dívat, moc si ho neužijí. KONEC SPOILERU Vzhledem k tomu, že jsem viděl tuny mnohem horších zombie stříleček a tohle celkem mělo spád, tři ohnilé reanimované hvězdy budou tak akorát. ()

Rodriguez

Zombie zdaleka nevymizela z povrchu zemského. Ty "přeživší" se snaží dostat jednotka R-Division 8.... Průměrný snímek, který však nepřekvapí a zároveň neurazí. 50% ()

Johnny.ARN

Som čakal niečo oveľa horšie ako som nakoniec dostal. Kamera po čase začne liesť na nervy, ale je to celé jedna neustála akcia. Áno, samozrejme, cheat na neobmedzené množstvo nábojov fungoval, ale make-up, prostredie a atmosféry boli uspokojujúce. 2 z 5 ()

JohnSmith

Začátek jak od Verhoevena, snaha o autentičnost přítomností novinářů s ruční kamerou a rozhovory s policisty, nebo to byli vojáci? No prostě další zombie taškařice nevalné kvality s nepříliš povedenou akcí. ()

Forsberg11

No wow. Po rokoch čakania sa Re-Kill konečne dostal na svetlo sveta. A nedopadlo to vôbec zle. Máme tu pomerne akčnú zombie strieľačku na spôsob počítačových hier, snímanú ako mockumentary. Dvojica filmárov natáča pravidelnú re-live reláciu o špeciálnej divízii, ktorá má za úlohou čistič mestá od zombíkov, ktorích ostali v uliciach miest státisíce po vypuknutí celosvetovej epidémie. Akcia sa prelína s rozhovormi s jednotlivými členmi tými a do toho ešte v pravidelných intervaloch sledujeme "dobové" reklamy, aké by nás asi naozaj čakali po vypuknutí zombie apokalypsy. K filmu až na roztrasenú kameru nemám väčšie výhrady. Veď je to pohodová oddychovka so skutočne veľkým množstvom nemŕtvych, ktorí sú rýchli ako blesk a krvilační ako Drakula. Pri niektorých scénach sa dokonca dostavila aj toľko opomínaná hororová atmosféra, keď som len márne hádal odkiaľ mutanti povyskakujú. Ku koncu už je dej maximálne našliapaný a v podstate vidíme jednu veľkú zombie mäsiarinu s nekonečným množstvom zombíkov a stále sa zmenšujúcou R-Division. Re- Kill na mňa pôsobil sviežo, neotrepane a hlavne zábavne takže vôbec nemienim tento b-čkový počin kritizovať, aj keď s ľahkosťou by sa dalo aj to. Ja som radšej prijal pravidlá hry a zážitok sa dostavil v dostatočnej podobe. 70 %!! ()

kenkaku

pokud by existovala stupnice zběsilého střihu, roztřesenosti kamery a přehnaného zoomování od jedné do deseti, tenhle film by měl dvanáctku. Opravdu jsem neviděl debilněji natočený film. Chápu sice, že šlo o pokus navodit atmosféru "reality show", ale takhle přes závit to opravdu být nemuselo. Co působí tedy jako jediné "normálně" jsou úchylné reklamy na kouření, léky a rozmnožování. A to je co říct. Když se nad tím zamyslím, tak film přitáhl mou pozornost jen díky Adkinsovi. Ten ale tady naprosto nic nepředvede (asi nebylo na účty). Když se tedy vezme vše kolem a kolem, jediné co je zajímavé je pojetí filmu (sledování show). ()

Corpsegrinder odpad!

Ufff ty vole tak tohle se nedá. Vypnuto po asi desátý rádoby vtipný reklamě. A pokud úvodní přestřelka měla navnadit tak se to teda hrubě nepovedlo. Už je mi jasný proč se na tuhle sračku čekalo 4 roky. ()

MatejNosal

Nuda, nedokazal som to dopozerať, nič zaujímavé sa tam nedialo a ak aj hej nič som z toho nemal lebo z roztrasenej kamery som si pripadal ako na kolotoči. Nulový index strachu takže neodporúčam. Hviezdicku dávam za sem tam úsmevnú reklamnú vsuvku. (25%) ()

Lefty86

Zkouknout se to dalo, těšil jsem se na to kvůli Adkinsovi, který tady hraje takového burana, vlastně žádnou akci nepředvede, není to film o postapokalyptickém zombie světě kde se pokouší přežít. Spíš taková zombie verze Call of duty z pohledu blbé kamery a otravného kecání moderátorů. Další mínus u mě mají super rychlý zombíci, ty se mi nelíbí. 40% ()

dannyyy odpad!

Pro fandy Scotta Adkinse - vyhněte se tomu filmu (je ho tam po málu a opravdu zde nic neukáže) Pro fandy zombie filmů - vyhněte se tomu filmu (uděláte lépe, když si pustíte "Z Nation") Pro všechny ostatní - vyhněte se tomu filmu a radujte se ze života! Pro Valeri Milev, Michael Hurst - věnujte se něčemu jinému a ne filmu prosím ()

johnymdoe

Když ono se mi to prostě líbilo, zajímavým klipově/dokumentárním způsobem natočené. Sympatická partička co nakopává zadky zombíkům. Hodně akce, zajímavý scénář...prostě jsem fakt chtěl vědět co se dělo a děje. Líbil by se mi i klidně druhý díl. Jo, jsem nesoudný co se týče zombie filmů, ale tenhle byl zas jeden z těch lepších. Takže 70%. ()

Israha

Na můj vkus hrubě nedoceněný kousek, který naplno boduje zejména ve dvou aspektech. Zaprvé skvěle inovuje jinak už zcela vydřeněný žánr found footage horrorů; zadruhé díky vkusné stylizaci do podoby reality show dokáže velmi efektivně maskovat nízký rozpočet a levnou výpravu, takže to bez bližšího soustředění se na věc ani nepoznáte. Kdekoliv jiný found footage snímek přistupuje z důvodu dějové a scénářové nedostatečnosti k řečnění a vypínání kamery, se v Re-Killu objeví medailonek "soutěžícího", ve kterém se rozvíjí jeho charakter; nebo zpravodajství, které dovysvětlí něco o fungování světa a o událostech před filmem, nebo jen nicneříkající, ale vtipná a trefná reklama...a co je důležité - ono to celé v rámci toho bloku fiktivního televizního vysílání do sebe zapadá a nepůsobí to rušivě. A přitom Re-Kill v rámci "hlavní" dějové linie nezapomíná ani na tradiční zombie horror atributy, které sice podává v nijak objevném, ale poctivém, krvavém, temném a slušnou akcí okořeněném podání. Výborné, bez váhání bych řadil mezi horrorový top posledních pěti let. ()

Heroine

Není až tak úplně mimo, udělat film o tom, jak by na zombie apokalypsu reagovaly reklamní společnosti, politici, a celkově média. Jenže tenhle film se nepovedl, protože je nudný. Scott Adkins by potřeboval lepší filmy. ()