Uplynulo již pět let od vypuknutí smrtelné epidemie, která změnila lidstvo v hladové zombie a jak se zdá, nebezpečí již pominulo. Tomuto faktu ovšem nevěří skupinka R-Division a nadále tak plní svůj hlavní úkol, hledat a zabíjet nemrtvé. Zanedlouho se členům R-Division dostanou informace, které zcela vyvrátí zvěsti o zažehnání epidemie. (PetriK12)

KNTRFKT odpad!

Další zombie slátanina, která v je v tuto chvíli schopna překvapit asi jen relativně zajímavým pojetím ve formě reality show z prostředí vybíjení těch rozteklých ksichtů. Možná, že kdyby to byl jediný film se zombie tematikou...ne, stejně by se to nedalo. Ono koukat na raelity show ve filmu, kde vám do toho sekaj stejný množství nablblých reklam je stejně tak zábavné, jako nechat si odstranit krční mandle bez anestezie a ještě k tomu čajovou lžičkou. Akce je natolik sýrová, že kdybych byl sýr, asi bych u toho zPepinovatěl a vyzrál do znovuobživlý podoby. Nehledě na to, že mi asi tak v půlce začaly uhnívat ruce nudou a muj notebook se pokusil několikrát spáchat sebevraždu. Nakonec jsem ho uprosil, ať to vydrží do konce a teď kvůli svojí naivitě musim přihlížet, jak se kolébá ze strany na stranu v psychiatrické léčebně pro vypsychlou elektroniku. Ještě, že Adkins neměl větší prostor, to by se z toho rázem stala farmářská bojová story o tom, kolik je zombík schopen udělat salt a přemetů po jednom kopu do kotníku. ()

Rathalos

Videl som uz milion filmov s tematikou zombie a tento by som zaradil medzi tie slabsie,mne osobne to pripominalo nejaku hru na pc,ako keby som hral nejaku akcnu strielacku,po tej akcnej sranke fajn,no po tej hororovej uz menej fajn...:-) ()

vikino1

Bože můj Scotte, vždyť já si to pustil jen kvůli tobě.. A ty se upíšeš pod takovou tyčovinu. A ani to nepřežiješ... Blair Witch project skřízenej s Úsvitem mrtvých skříženej REC2 skříženej z Hvězdnou pěchotou.. Fakt originální - dívat se půlku filmu na třepající se zem a nohy. Jednak mě to nebavilo a druhak mě bylo z té kamery do půl hodiny dost blbě... ()

MrMir

Pokud se na to chcete podívat tak jako já jen kvůlku Adkinsovi, nedívejte se. Strašná kravina, strašně natočená. ()

lusa

"Sex je dobrý pre neho. Sex je dobrý pre ňu. Sex je dobrý pre Ameriku. Obnovme populáciu." Panebože.. Len nie oni.... 1* ()

Mamlas odpad!

Jestli něco opravdu nesnáším, tak vytřepané filmy a hned za nimi pak filmy, které se tváří jako dokument. Ale tohle by byla sračka i bez těchto nešvarů. ()

Dennnisa

Film nebo reklama na Ameriku?! Naprosto zbytečné! ** jen za to, že zombie byly rychlý a nezabila je jen jedna rána do hlavy. ()

DJMaroko

Některé reklamy během filmu byli vtipné to se musí nechat ...milujte se a množte se. Film samotný je jako hra ...bezedné zásobníky a střelivo, doprovázené jednou ranou za druhou ideálně mířenou přímo do hlavy. Samozřejmě roztřepaná kamera ve stylu alá found footage ...tak ta už tento film předem odsoudila a poslal ke dnu. Nicméně i přes nízké hodnocení jsem to musel vidět. ()

Ondrew

OMFG! Myslim, ze kazdy, kto svojho casu uzrel prapodivnost v podobe Hviezdnej pechoty po par uvodnych scenach pochopi, ODKIAL autori tohto paskvilu ziskali tzv. "inspiraciu". Zial, primarne vdaka dokonale dokurvenej ROZKLEPANEJ kamere (nie, takto si uz v dnesnej dobe kvazi "action footage" nepredstavujem) je doslova HROZA vydzrat cumiet na tento "klon" spominaneho filmu, az do uuuuplneho konca. Pozor, divaci s epilepsiou by sa na to mali vybodnut uz z dovodu ohrozenia zdravia. Skratka, klasicky beckovy shit, ktory uz v zivote nechcem vidiet! 30%. ()

UrsusDom

Nízká hodnocení tohoto filmu mě osobně překvapují. Letos jeden z nejlepších zombie-horror počinů, který se nemusí stydět vedle seriálů Walking Dead a Fear of the Walking Dead. Využít televizně dokumentární propagandy boje se zombie apokalypsou, něco podobného jsem naposledy viděl ve Hvězdné pěchotě, kde se burcovalo k boji s civilizací brouků. Na to aby se z tohoto snímku stal pilot k novému seriálu, zde chybí vyprofilované postavy. Rozhodně to, alespoň pro mě, byla akční jízda, která mé očekávání další béčkové akčňárny rozhodně převezla. Plné hodnocení 5* ()

goauld

Jak jsem byl rád, když konečně "došlo" na toho Jimma - silně houževnatě/akčního kameramana, který se doslova "vyžíval" v třesání s kamerou (či nějak v tom spěchu zapomněl, že existuje na kameře funkce zvaná -stabilizátor obrazu- :-))... Nevim jak Vy, ale takovýto film dokáže i z neepileptika udělat zaručeně epileptika - stejně tak jako z mrtvého opět udělat oživlého :-) Fakt nechápu, že to ty amíky pořád ještě baví..... za prvé: takovýchto "founf Footage" bylo vyprodukováno tolik, že už to vyloženě nudí a za druhé: pokud si rejža se scénáristou myslej, že tento styl -šílené kamery- stále navodí "hutnou atmosféru", tak se velmi, ale velmi pletou.... NEZABÍRÁ TO :-) .......tedy - možná pouze u amerických adolescentů a gaučových povalečů ;-) ovšem tam zabírá leccos ;-)............ Každopádně, je nutné konstatovat, že film komponovaný jako jakési "Krimi zprávy" protkládané co chvíli reklamou (převážně se sexuální tématikou :-)) se málokde vidí ;-) podobný styl možno vidět u Hvězdné pěchoty. Závěrem nutnno dodat, že díly bohu za existenci shareserverů... na takovouhle "srajdu" bych totiž do kina ani nešel, bo těch 150kč bych raději projel hrdlem :-)) ()