poster

Písně bardů (festivalový název)

 • Nizozemsko

  Bardsongs

Drama

Nizozemsko, 2010, 94 min

Režie:

Sander Francken
 • raffspIn
  *****

  Neskutečně poetický zážitek. Existují takové písně a takové pohádky, které se hodí k noční obloze a praskajícímu ohni. Toto je film, který patří přesně na stejné místo. Uznávám, může se zdát zdlouhavý a jasný, ale já bych neváhal ani vteřinu a k tomuto ohni usedl a nechal se unášet vypravováním bardů. Pokud vás toto neláká, nebude vás nejspíš bavit ani tento film. MFF Karlovy vary 2010(12.7.2010)

 • bassator
  *

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Bardsongs / BARDSONGS / Písně bardů) - Toto je asi největší rozkol mezi karlovarskými zde hodnotícími diváky a mnou. Příběhy mají smysl, o tom žádná, ale ta hudba kterou musí člověk devadesát minut poslouchat to byly pro mne muka... Proto jen - 5. 7. 2010 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 20%(16.7.2011)

 • Jhershaw
  ***

  Tři příběhy ze třech částí Indie, se třemi různými písňovými doprovody. Film je krátky, nenudí, písně jej vhodně doplňují, "herecké" výkony se dají překousnout, jen na ta ponaučení nemuseli tolik tlačit.(11.7.2010)

 • Cafú
  ****

  až na tu hudbu no...(10.7.2010)

 • Lyncha
  *****

  Nevzpomínám si, že bych někdy viděla film jako je tenhle. Trocha cestování, trocha humoru, trocha univerzálních mouder starších, ale podaných jazykem novodobého světa, nádherná hudba, která z hlavy jen tak nevymizí.(5.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace