poster

Písně bardů (festivalový název)

 • Nizozemsko

  Bardsongs

Drama

Nizozemsko, 2010, 94 min

Režie:

Sander Francken
 • Stefanoo
  ****

  Příjemný, osvěžující zážitek v zapařeném festivalovém prostředí...Doporučuji:)(6.7.2010)

 • bassator
  *

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Bardsongs / BARDSONGS / Písně bardů) - Toto je asi největší rozkol mezi karlovarskými zde hodnotícími diváky a mnou. Příběhy mají smysl, o tom žádná, ale ta hudba kterou musí člověk devadesát minut poslouchat to byly pro mne muka... Proto jen - 5. 7. 2010 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 20%(16.7.2011)

 • Jhershaw
  ***

  Tři příběhy ze třech částí Indie, se třemi různými písňovými doprovody. Film je krátky, nenudí, písně jej vhodně doplňují, "herecké" výkony se dají překousnout, jen na ta ponaučení nemuseli tolik tlačit.(11.7.2010)

 • Lyncha
  *****

  Nevzpomínám si, že bych někdy viděla film jako je tenhle. Trocha cestování, trocha humoru, trocha univerzálních mouder starších, ale podaných jazykem novodobého světa, nádherná hudba, která z hlavy jen tak nevymizí.(5.7.2010)

 • spelunka
  *****

  naprosta nadhera, nejlepsi film letosnich varu, jakej sem videla. tri prostinky povidky doplneny vybornou (dvakrat podtrzeno) hudbou. krasna kamera, jednoduchy pribehy, nadherny scenerie, civilni herecky vykony. tenhle film me neskutecne pohladil po dusi. cekala sem nudnej film plnej vsemoznejch klise a ve vysledku sem skoncila omracena krasou pri zaverecnejch titulkach. doporucuju nejvic.(14.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace