poster

Písně bardů (festivalový název)

 • Nizozemsko

  Bardsongs

Drama

Nizozemsko, 2010, 94 min

Režie:

Sander Francken
 • Stefanoo
  ****

  Příjemný, osvěžující zážitek v zapařeném festivalovém prostředí...Doporučuji:)(6.7.2010)

 • Chrysopras
  ****

  Vlezlé písně, zajímavá moudra a vtipné zpracování. ( 45. KVIFF )(16.7.2010)

 • Lyncha
  *****

  Nevzpomínám si, že bych někdy viděla film jako je tenhle. Trocha cestování, trocha humoru, trocha univerzálních mouder starších, ale podaných jazykem novodobého světa, nádherná hudba, která z hlavy jen tak nevymizí.(5.7.2010)

 • bassator
  *

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Bardsongs / BARDSONGS / Písně bardů) - Toto je asi největší rozkol mezi karlovarskými zde hodnotícími diváky a mnou. Příběhy mají smysl, o tom žádná, ale ta hudba kterou musí člověk devadesát minut poslouchat to byly pro mne muka... Proto jen - 5. 7. 2010 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 20%(16.7.2011)

 • raffspIn
  *****

  Neskutečně poetický zážitek. Existují takové písně a takové pohádky, které se hodí k noční obloze a praskajícímu ohni. Toto je film, který patří přesně na stejné místo. Uznávám, může se zdát zdlouhavý a jasný, ale já bych neváhal ani vteřinu a k tomuto ohni usedl a nechal se unášet vypravováním bardů. Pokud vás toto neláká, nebude vás nejspíš bavit ani tento film. MFF Karlovy vary 2010(12.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace