Evropa dnes (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2008, 26 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

• A_FISH

Ikarovi dědicové 4*(27.3.2015)

Konzumní společnost? Ne, díky! Víte, tohle mě taky rozčiluje, kolik se toho jen tak vyhodí. Dnešní trh je přehlcený a nejradši bych ty všemožné supermarkety pozavíral a nechal jen malé obchůdky na vesnicích.(21.2.2012)

Více dílný dokumentární seriál zabývající se různou problematikou EU. Například já jsem viděl díl o imigrantech pokoušející se dostat do Evropy. Samotné téma nebylo moc rozvětveno, ale řeklo se pár zajímavostí a hlavně, ukázali lidi, kteří se pokouší imigrovat, pokouší se o získání občanství a další jejich problémy kterými musí procházet. Ukazovali je jako lidi, né jako něco pod názvem imigrant. .. Takže škoda, že se o této problematice dnešní Evropy neudělalo více dílů a nešlo se více do hloubky. .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(17.2.2016)

Hluchá místa pořadu se střídají s těmi lepšími. Takže takový lepší průměr. Určiutě ale užitečné.(15.8.2013)

Docela strhující reportáže krátké stopáže, což rozhodně není na škodu.(30.11.2011)

Hodnocení se může lišit díl od dílu.(7.6.2011)