Idiot na cestách - Série 1 (2010) (série)

China (S01E01)

(epizoda)
Velká Británie, 2010, 43 min

honajz2

Podle prvního dílu úplně nevím. Tak je to sice skoro vždycky u každého seriálu, který rozkoukám, takže už postrádá smysl psát to u každého pilotu který vidím, ale nějak ten komentář začít musím, že. Mě totiž přijde, že jestli se nad tím někdo hlavně baví, tak Ricky Gervais (o kterém vím jen to, že existuje a jinak jsem od něj nikdy v životě asi nic neviděl) a ten Stephan, kteří když s ním mluví, tak se co chvíli smějí, abychom všichni věděli, že ten Karl má být vtipný, áno?, ale když už dojede do té Číny je to takové, že občas pronese trefnou poznámku, občas docela vtipnou, jindy zase nevtipnou a byla tam i jedna trapná. A aby to nebylo moc obyčejné (byť ten námět je sám o sobě všechno, jen ne obyčejný), Ricky se Stephanem zajišťují Karlovi nějaké ty bizarní zážitky a tam to taky funguje jak kdy a jak co. Celkově mi to nepřijde špatné, ale zatím si myslím, že ten nápad vypadal skvěle spíš na papíře a klidně by to mohlo být i o takových 10 minut kratší. Nevím, jak moc mě to bude pamatovat, ale nějaké díly ještě určitě dám. 3* ()