Lovci lebek

Headhunter: The Assessment Weekend

Thriller

Německo, 2010, 93 min

• SgtPepper

Jednu hvězdičku prostě musím dát za to, jak jsem se královsky pobavil. V některých okamžicích to totiž bylo TAK špatné, až to opět začalo být dobré.(22.12.2012)

Německý thriller? Zajímavé ,ale vůbec ne špatné :). Perfektní hudba na konci i rozuzlení.Ačkoliv bylo v příběhu ihned jasné,kdo je "pachatel" , tak mi to vůbec nic nenarušilo a film mě bavil stejně.(3.4.2013)

• Martin741

Nemecky horor so vsetkou demenciou, co k tomu patri : 24 %(20.2.2013)

A do hajzlu Německý horor! No čekal jsem cokoliv a dostal jsem docela utlumenou blbůstku s příšerně necharismatickýma hercema(takovouhle sebranku jsem kurňa dlouho neviděl), bez příběhu(Japonská firma a ten Japonec wtf?) a s několika děravejma scénama, ale i tak na poměry Němců jsem se překvapivě i bavil, ale je to typ filmu na který do týdne zapomenu, žádná škoda.(22.10.2011)

• ghatos

Německý rambo? Tohle jsem vskutku nečekal! :) Amatérský počin s hroznými chybami (chování postav, logika, rambo, závěr). Za pokus to nestojí. 7%. Výborný komentář: coinneach(8.10.2010)