Dvě svatby (TV film)

John Berrie

Mark Sanders

Kostýmy:

Gersha Phillips

názov filmu? totálne mimo - kto videl koniec, pochopí ... ináč sa film pozerať dal, aj keď bol predvídateľný od začiatku do konca(8.8.2012)

Průměrná komedie se šťastným koncem. Pokud si chcete o víkendu odpočinout po dobrém obědě a k tomu semtam schrupnout na pár minut, u tohodle filmu máte šanci. Protože i kdyby jste opravdu usnuli a ztratili tak nit v příběhu vůbec to nebude vadit. Každý totiž vydedukuje jaký film bude mít konec. hlavní twins dvojčátka v podání Tii a Tamery Mowry ukazují že jsou to herečky dobře vybrané pro tento film. Né že by postrádala jedna ze sester nějaký glamour a vtip, ale myslím si, že ukáže čas jestli najdou jiné uplatnění než film, který nenadhne ale neurazí. Proto hodnotím 3*.(10.1.2011)

• Lucas87

Film na zabití času, nic dokonalého sem nečekal. Patří do kategorie jednou vidět stačí.(1.2.2011)

• Lenny.M

Viděla jsem tak půlku v TV a byla to neskutečná blbost!(14.1.2011)

• honzic

Opravdu slabý film, romantiky by pohledal, bláznivé, ale komedie mi to moc nepřišla a drama už teprve ne. Hodnocení: 35 %(2.9.2011)