poster

Dvě svatby (TV film)

 • USA

  Double Wedding

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 88 min

Režie:

Craig Pryce

Scénář:

Jennifer Maisel

Kamera:

John Berrie

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Marian Wihak

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
 • cachanell
  *

  Dvojčata a jeden muž , a TV film romantický - nic víc se nemusí dodávat. Vcelku se člověk podívá a dodívá, pak už nemusí více.(27.2.2011)

 • strelenaL
  ***

  Průměrná komedie se šťastným koncem. Pokud si chcete o víkendu odpočinout po dobrém obědě a k tomu semtam schrupnout na pár minut, u tohodle filmu máte šanci. Protože i kdyby jste opravdu usnuli a ztratili tak nit v příběhu vůbec to nebude vadit. Každý totiž vydedukuje jaký film bude mít konec. hlavní twins dvojčátka v podání Tii a Tamery Mowry ukazují že jsou to herečky dobře vybrané pro tento film. Né že by postrádala jedna ze sester nějaký glamour a vtip, ale myslím si, že ukáže čas jestli najdou jiné uplatnění než film, který nenadhne ale neurazí. Proto hodnotím 3*.(10.1.2011)

 • Lucas87
  *

  Film na zabití času, nic dokonalého sem nečekal. Patří do kategorie jednou vidět stačí.(1.2.2011)

 • haWranka
  *

  Není to nijak originální, není to ani vtipný a ani romantický. Hlavní hrdinky jsou nevýrazný a celá jejich rodina je neskutečně protivná. Jedinej sympaťák byl ten opravář aut. Nemám ale tušení, jak se jmenoval, to mi za zapamatování nestálo. Stejně jako tenhle film...(14.1.2011)

 • Renie42
  ****

  Příjemná komedie o dvojčatech a jednom muži a trampotách s hledáním partnera. Oddechový film, který mě nijak nepřekvapil, ani nezahanbil.(15.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace