Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia

Filmový dokument zachycující dva roky švédského houseového seskupení Swedish House Mafia, což jsou tři DJové Steve Angello, Sebastian Ingrosso a Axwell. Jsou zde popisovány jejich životy, spolupráce, přípravy, vystoupení i hádky. Vše je završeno vznikem jejich současně nejznámější skladby One a následně jejím představením hudebnímu světu. (_DarK_)

Enelya

Každý fanoušek taneční hudby prostě musí být nadšen. Tenhle skvěle natočený dokument v sobě má neuvěřitelnou energii a nenechá vás sedět na židlích a vy budete chtít jen jediné, být tam s nimi. Není co vytknout, není co dodat. ,,Turn off your brain, turn on your hear":-) P.S.„Whats up Whats up, you wanna party, whats up“ Axwell, největší pohodář.:-) ()

monikka87

Sprievodca po cestách SHM, ktorý potvrdzuje, že DJs are the new rockstars. Čo nám Take One za 45 minút ponúkne? Napr. Winter Music Conference v Miami, Ibizu, Brixton Academy v Londýne, Mystery Land v Holandsku, niečo z výroby tracku One, Axwellovo "You wanna party? What's up, what's up?" :D a opomenutá neostala ani aféra s Paris Hilton. Bolo to asi také ako hudba týchto troch Švédov - zábavné. A na záver: turn off your brain, turn on your heart. ()

foxocs

Pôsobivo spracovaný príbeh SHM ktorý nás vedie od začiatku ich spolupráce cez ich koncertné turné až po prvú spoločne vyprodukovanú skladbu One. Prevedie nás tvorbou od troch populárnych DJ-ov (Steve Angello, Axwell a Sebastian Ingroso) , zachytáva všetko od krátkych momentov pred vznikom ich populárnych skladieb cez krátke rozhovory počas prepravy medzi turné až po veľké festivaly kde pôsobili. Dokument zachytáva vtipné momenty, nervozitu pred vystúpeniami ako aj dočasné odlúčenie tria. Pekne spracovaný príbeh švédskeho tria ktorému sa na poli house music len ťažko hľadá konkurencia. ()

zuzanocka

Som nadšená!!! =) Odkedy som počula One, zamilovala som si Swedish House Mafiu.. takže vidieť, ako táto pecka vznikla bol pre mňa zážitok.. =) Tiež ma potešil aj keď kratučký, ale predsa tam bol - záber z Amsterdamu zo Sensation.. =) Čiernobiela kamera parádička.. =) Skvelá hudba, super dokument.. 5*.. ()

Cejny

Skvělý dokumentární film "natočený" černobílou kamerou nám přináší zajímavý pohled do zákulisí DJingu. Celý dokument je samozřejmě doprovázen hudbou tohoto švédského tria a také jejich peprnými zážitky. Fanoušci Swedish House Mafia a taneční scény by tento snímek neměli opomenout. 90 % ()

• Film režíroval Christian Larson, ktorý sa podieľal na mnohých hudobných videoklipoch a audiovizuálnych kampaniach pre mená ako Lady Gaga, Beyoncé, Jennifer Lopez, Rammstein, Abba, Francesco Vezzoli, Michail Baryshnikov, Martini, Mercedes-Benz, Dolce & Gabbana, Dior a Coca Cola. (toffy)