Manažer varietního divadla John Mason (Spencer Teakle) si neprohlédl dobře podivného muže se silnými brýlemi a očividnou parukou, který očumoval fotky polonahých tanečnic před jeho šantánem v boční uličce. Jednu tanečnici nachází na náplavce u Temže londýnský policista na obchůzce, mrtvou a naaranžovanou tak, jak byla vyfocena na obálce skandálního časopisu „Wow!“. Není první mrtvá. Policejní pátrání, které vede kapitán Adams (Charles Lloyd Pack), směřuje k několika podezřelým. Zdá se, že pachatel před tanečnicemi předstírá, že je filmový producent nebo reklamní specialista a zve je na natáčení. Skutečný vrah (Harry H. Corbett) chce bojovat za lepší morálku, štve ho, že sex se stal novým Bohem a domnívá se, že redukce počtu dívek, které se svlékají pro fotografy, je cesta k tomuto ušlechtilému cíli. Stopu poskytne i vrátný v divadle, který má moudré rady: „Člověk nemůže mít vždycky to, co má rád. Mně třeba chutnají para ořechy, ale mám špatný zuby.“ Některé stopy jsou ale falešné a vrah se tak snaží svést policii na falešnou cestu pátrání. Pak ale ispektor Brunner (Victor Brooks) nechá vytvořit novou obálku časopisu tak, aby pachatele nalákala do divadla. Finále proběhne přímo zde a je při něm využito i znalostí jevištní techniky. (Peabody)

vitekpe

Detektivka o vrazdach pin-up modelek...to zni sice pikantne, ale de facto sledujeme celou dobu chapy v oblecich, jak posedavaj po kancelarich a debatujou...mimoradne konverzacni film. Zaver neprekvapil. Pozitivem byl jakysi lehce noirovy vizual. V roli jedne z obeti sladka Bernadette Milnes. :-) ()