Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

ac3r odpad!

Občas tuhle žumpu člověk náhodně chytne před spaním, jednou jsem tam když soutěž začínala ze srandy volal, jelikož moderátorka furt plakala jak ji nikdo nevolá a znal odpověď na otázku za 5 tisíc. Samozřejmě vás nechají viset na drátě, kde vám vykládají nějaký rádoby erotický historky a žádný připojení do studia se neděje, i když moderátorka neustále pláče jak nikdo nevolá. Takže nejen brak pořad, ale i solidní habaďůra na vycucání peněz z lidí. Holky samozřejmě rozumu moc nepobraly, což člověk nemůže ani očekávat, ale nepobraly ani moc té krásy, takže se divím, že se na to vůbec někdo kouká. Hezký křišťálový odpad. ()

mab

Pokud od toho pořadu nečekáte něco víc, případně nejste tak naivní, aby jste věřil, že můžete vydělat, tak je to príma pořad na tu noční hodinu, ve které běží. Některé holky jsou hezké a některé i vtipně ukecané, na vysílací dobu to z lepších programů. To mi připomíná, že já ještě nedal odpad papořadu Volejte Věštce... tak ne, dobrý, dal. ()

SOLOM. odpad!

Dobrá kokotina, kterou jsem si párkrát nechtě nahrál (kousek) než došla páska, když jsem usnul při nahrávání nějakého hororu. Holky žádná sláva a ta doba než se konečně svlékly – no ale zas se jistě našlo dost zoufalců, kteří tam s pérem v jedné ruce volali pořad co pořad – jinak by se jim to samozřejmě nevyplatilo. Pamatuju si týpka ze školy, co na tom „projebal“ snad deset litrů (samozřejmě i na horkých linkách) a pak to museli staří cálovat za něj, protože mu ještě nebylo 18 a nemakal. ()

kingik

Jednou jedinkrát jsem na to v pozdních nočních hodinách narazil ve vysílání a měl jsem dost. Daria Glower, "prvotřídní" ženská středního věku, výrazně po sezoně a po několika desítkách pornofilmů, uváděla tuhle nudnou soutěž, do které, i přes její intenzívně zjevné a předstírané lákání, skoro nikdo nevolal. Bylo jasně vidět, že ji to nebavilo a viděla se, jak už chrní v posteli. Jen neustále monotonně mluvila nakřáplým hlasem, protože už měla hodně hlasivky v háji z toho mluvení, pak se tedy přece jen svlékla a raději měla zůstat zahalená. Nejsem si jistý, jestli tahle soutěž už nebyla stažena z vysílání. 20% ()

Frajer42 odpad!

Tlupa totálně hnusných a naprosto debilních kurev čeká až se jim dovolá nějaký nadržený a vygumovaný stréc, který si neumí na netu najít porno. Název je dost zavádějící, kdo stále používá v mobilu kredit, tak už ho po zavolání nemá. Nemyslete si, že jsem tam někdy volal. Ono, je ta cena dole malým písmem napsána. Ale nejspíš by se tam měla psát cena tak za 15 minut, protože minutu tam stejně nikdo volat nebude. Ti, kteří se údajně dovolají jsou jistě nastrčení, protože otázky jsou tak primitivní, že nelze uvěřit, že by kolem nás chodilo tolik retardů, ale on už je retard každý, kdo si myslí, že něco může vyhrát, takže to úplně tak jisté není. Co však je úplně jisté je to, jak pořad hodnotit. ()