Zneužívaný

Česko, 2011, 75 min

Ivanna Benešová

Jan P. Muchow
  • DrBuznička

poznámka z publika : "Kdyby ten film měl dvacet minut tak by v tom nebyl rozdíl" / režisérka: "To možná nebyl. Ale pak by to nemohlo jít do kina." / "Aha. Takže to je ten důvod proč je to tak dlouhý?" / "Jo."(18.10.2011)

Film roku!(18.10.2011)

• Tetsuo

Téma pohlavního zneužívání je tu druhotné. Primární je snaha poukázat, jak se bulvárně podobných témat chytají média, která se prezentují jako seriózní. Ta kritika míří velmi správným směrem, ale film není tak propracovaný, aby to dokonale zaúčinkovalo.(3.10.2011)

• Aky

Když já tak nerad dávám: odpad(8.11.2011)

• boblig

Osvětový a až didakticky otravný příspěvek na téma zneužívání a týrání dětí. Režijně naprosto nezvládnuté hrané scénky, které působí směšně (a to včetně těch tzv. brutálních) a nepochopitelná snaha udělat z médií (tedy z jednoho média) blbce. Rozumím tomu, co tím "paní režisérka, mistryně sedmi řemesel a zdatná mediální manipulátorka" chtěla říci, ale učinila to tak nešťastně, že ji za to budou novináři trhat hlavu ještě za pět let. Při hodnocení tohoto filmu bych použil dvě věty z filmu Pane, vy jste vdova! - "Ovšem jako komedie to není špatné" - "Má to být tragédie, Veličenstvo ..." :-)(26.9.2011)

• - V USA je film zpřístupňen až od 21 let. (LEGACY)