Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

DaeGurth

Úžasná hovadina. Jako kdyby jste nechali skupinku 15-ti letejch borců natočit film podle toho co o sobě vypráví svým kamarádům. ()

ChillThomas

Maaskantje, banda pěti debilních kreténů, zbraně z druhé světové války, oděv Goebblse, 500 000 litrů piv, nahota, řízená bomba, nehody, přestřelky, sex s těhotnou ženou na ulici, 25 000 euro na číslo 23 v ruletě, hovno místo televize, knírky a hromada vražd pod kamiónem, 50 kg hulení, světová krize a super komedie. Já jsem straně rád že jsem to viděl .. :D :D :D :D 90% ()

Wancohoff

taka totalna magorina s magormi, (v tom filme nieje nikto normalny takze tam ani nieje normalna scena) ze sa mi to dost pacilo,skvela uchylna komedia , no urcite nie pre vsetkych... ()

rotel

Je to tak otrasná hovadina, ale napriek tomu ma to pobavilo (alebo práve preto ?). Prekvapenie -( účasť hviezdy K1) - Peter Aerts. ()

Flopik

Strašná hovadina.... Ale v dobrom slovazmysle.Úplne odveci film ktorý doporučujem hlavne keď sa chcete čisto len zabaviť.A ja som sa bavil.Síce menej ako som čakal ale inak to bolo super.Logiku v tom absolutne nehľadajte.Príbeh je proste o tom že si vezmú všetko a potom sa to len doserie a to úplne všetko.Neviem vôbec ako by som to mal hodnotiť no takáto blbosť sa len tak nevidí . ()

Antaeus

Akákoľvek antropomorfná perzoniFIKácia ľubovoľne vybraného náboženstva žehnaj súhre objektívnych okolností, vďaka ktorým som zakopol o ovládač, ktovieprečo ležiaci na dlážke, a ten spustil sériu udalostí vedúcich v konečnom dôsledku k sledovaniu tohoto počinu. A nevychádzal som z údivu. Za prvé z toho, že film s tak vyšperkovaným slovníkom bežal v televízii. Za druhé zo samotného dabingu, ktorý neznel, ako že ho prekladala matka predstavená, ale normálne (ono je hlavne potrebné si uvedomiť, že pojem "normálne" je v kontexte s filmom nutno chápať veľmi flexibilne). No a za tretie z filmu samotného. Polovicu času som strávil tým, že som sa snažil rozlúsknuť, či sa jedná o paródiu, nepodarenú komédiu s prvkami hororu, či o horor s nepodarenými prvkami čierneho humoru. Nakoniec som sa, po búrlivom vnútornom boji medzi poslednými zvyškami konglomerátu rácia a stále viac silnejúcou frakciou demencie rozhodol, že múdrejší ustúpi. A tak sa moja dementná časť víťazoslávne usadila, prevzala vládu a na zvyšok stopáže mi jasne ukázala, čo je to dekadentná zábava. A ja som jej za to dodnes vďačný! Jo a Holanďanom tiež, keď už si dali tú námahu s nakrúcaním a tak. ()

nessbeal

Co si predstavite pod pojmom Holandsko? Benevolentnu krajinu z Beneluxu? Ja tiez, cakal som crazy komediu, ktora bola tak dobra ako Fat Pizza, ktoru povazujem za najlepsiu komediu vsetkych cias. Bavil som sa nenormalne, pozeral som to s kamaratkou, ktora vie holandsky a ta to ohodnotila, ze perfektne...Uletene, drogy, zbrane, alkohol, tj. vsetko co k poriadnej komedii patri. 100%. ()

barteca

awesome fucka ! Už jste slyšeli o 5 z Maaskantje ? Prvoplánová blbovina s myšlenkou. Gejzír nápadů a gagů. Souhlas Shadwell. ()

KOZEL84

Takový blbý a blbější a blbější a blbější ... hardcore Postal,ale hlína jak svińa i když sou všichni zralí na ránu.Je to film ne.I když pamatuju jednoho takového u babky na dědině.Vykuř na mamu a tak (svoji jako.ona byla to samé) XD a živil se sběrem barevných kovů na dopadišti (Libavá je za rohem).Nebo ''mama pekla''-pocukrovaný knedlík.Bez keců.A ''podej mi kusek vody'' je nesmrtelný smrt'ákXDD.Ho tam rusové zapomněli.Hodil Biwang (Biwáááng!!) a pojd' na dýzu.Šustky sou fakt brutal.Dobré to bylo a na chlast se nepotřebuju vymlouvat. ()

Junys

Totální prdel, hodně jsem se zasmál. DJ Paul Elstak je taky perfektní! (kdo poslouchá hardcore ví o čem mluvím) ()

ondramiko

Nevím zda jsem viděl stupidnější lidi, než v tomto filmu, ale tento film nemá zas tak špatný děj. Film jsem viděl na jaře roku 2011. O dva měsíce později jsem se díval na zprávy a hlavní zprávou byly nepokoje v Birminghamu. Důvodem bylo, že lidé nechtěli pracovat, proto začali dělat podobný "bordel" jako v tomto filmu. S nadsázkou si myslím, že tento film není daleko od reality. ()

boul

Vyšinutá až morbidní komedie o partičce hipísáckých dementů, kteří ztratí práci a bojují ve společnosti proti vládě a placení :D ... dlouho jsem se tak s kamarády nezasmál, ale dívat se sám a střízlivý tak to asi v půlce vypínám :-) .... odpad / **** ?? ()

kukys

Holandský burani s knírem a F3N (rozuměj, fotři ne! aneb účes Džegra v nejlepších letech). Jako zasmál jsem se ()

rekkky

Není pochyb o tom, že New Kids Turbo musí být hotový přízrak nejen v holandské produkci, protože natočit něco tak neobvyklého si snad nikdo nedovolil v celoevropském měřítku. Přehnaný, neurvalý, brutální a hodně bláznivý humor skupinky obyvatel z Maaskantje, kde se děj (pokud se tomu tak dá říkat) odehrává. Prostě se jedná o maximální absurditu s absolutně nepochopitelným úhlem pohledu na (ne)normální život a nepřeberným množstvím anomálií. Těžko říct, co je největší úlet, jestli hlavní postavy nebo scénář či obsah?! ()