Necromania: A Tale of Weird Love

Horor / Pornografický
USA, 1971, 51 min

Milenci Danny a Shirley navštíví okultistku Madam Heles, aby pomocí svých schopností vyřešila Dannyho problémy s erekcí. Seance se však vyvíjí jinak než si představovali... Nízkorozpočtový pornofilm, zajímavý tím, že se jedná o jedno z posledních děl "nejhoršího režiséra všech dob" Eda Wooda. (Ertai)

ekzorcist

Akékoľvek ilúzie o Edovi Woodovi, vyvolané napríklad filmom Tima Burtona, padajú po zhliadnutí tohto nevydareného porna. Aj porno, podľa mňa, môže mať zaujímavú zápletku. Tento nápad v záplave amatérskych videí na free serveroch určite oceňujem. Ale... Ed nemal ani najmenšiu predstavu o tom, čo je sexi a keď sa to už aj vzdialene blížilo niečomu, čo by mohlo byť erotické, zabili to predabované dialógy, úplne bezostyšne hovorené cez zavreté (alebo zapchaté - spoiler alert :) ) ústa "hercov". Tu by sme však stále boli na dvoch hviezdičkách za kopec smiechu, čo som si pri tom užil. Na jednu hviezdičku to padá za "úvod" - od prvého záberu po otvorenie dverí. Toto by mali premietať ako výstrahu na VŠMU, FAMU a všetkých školách, čo majú niečo dočinenia s obrazovou a filmovou tvorbou!!! Odpočívaj v pokoji, Ed. Táto planéta nebola pre teba... ()

kaylin

Ty body jsou hlavně z úcty k Edu Woodovi, kterého prostě obdivuji a docela zírám, kam až to dotáhl v té snaze točit filmy. Tohle je takové lehčí porno, kde nejsou až tak šokující záběry, ale nějaké ty detaily se přece jen najdou, což k pornu patří. Má to pár kulis satanského hororu, ale z hororu to nakonec nemá vůbec nic. ()

Víteček odpad!

Ed Wood byl prostě diletant a to v každém žánru. Díky svému malému rozsahu na pár pokojů tam není tolik hrůzností, jako v jeho hororech, ale to neznamená, že by to bylo dobré. Nedává to moc smysl a rozhodně to nefunguje jako erotický film. Alespoň jsem se přiučil, že nejvíc ženu vzruší letmé doteky ústy na chloupky. Nejlepší však byl přemisťující se vycpaný vlk. Vlastně mě asi pobavila logika, že nekromant dokáže, aby povstali nejen mrtví, ale i penisy. ()

Krissty

Nejhorší film nejhoršího režiséra všech dob vám nadobro zničí všechno, co jste si o Edu Woodovi po shlédnutí Burtonova snímku vysnili. Bez přeskakování jazykových scén bych se věru neobešla, aspoň jednu hvězdičku mu ale dát musím, a to hlavně za hudbu, která vás jistě donutí ke smíchu - byť jde většinou o ten zoufalý, kdy na vás naplno dolehne ta do očí bijící tíha trapnosti... ()

dwi odpad!

O Edu Woodovi, pomyslném králi nevkusu a všemožného braku, se poměrně málo ví, že na počátku 60. let rozvířil hladinu sexploitation filmů. Necromania je ryze amatérským projektem, který vznikl během několika málo dní za hruba 7000 $, čemuž odpovídá i výsledek. Pochybný děj, v němž jeden pár trpí jistými sexuálními problémy a vyhledá tak tajemnou madam Heles, která pomocí rozkoše a ďábelských praktik sjednává nápravu, je zahlcen prkennými představiteli, kostrbatými dialogy a dalším filmovým neumětelstvím. Dle „krásy“ hereček i hardcore scény většinou nudí (vyjma té poslední v rakvi) a jedna z úvodních je ozvučena tím stylem, že po celou dobu slyšíme těžkopádné funění mužského aktéra. Wood prostě nezklamal, natočil další béčkové nic, které je u skalních fanoušků vynášeno k nebesům. Ostatní mohou tento film s klidným svědomím přejít. ()

• Film byl natočen za necelé tři dny z rozpočtem 7 000 amerických dolarů. Několik dní po natočení se snímek ztratil. Našla ho až parta nadšenců ve skladě v Los Angeles asi po patnácti letech od jeho vzniku. (Terva)