Zaražený vítr

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2008, 2 min

pytlik... odpad!

Minimálně polovina Veselých filmů obsahuje vyměšování, což je sice zajímavé z psychologického hlediska, ale tak nějak ne moc vtipné. ()

Snake.Charmer odpad!

První dílo od autorů Cejpka a Veselého B*A*T*M*A*N se ke mně dostalo vlastně náhodou. Ze zvědavosti, kdo může něco tak ubohého vypustit do světa, jsem se rozhodl, že si zorganizuju takovou malou domácí torturu a některá z dalších děl, která mají "páni režiséři" hrdě uvedené ve svých filmografiích s nutnou dávkou sebezapření zhlédnu. Není to nic víc, než hnusná předpotopní animace, se kterou jsem se setkal zatím v každém z autorských počinů téhle dvojice a prostoduchý fekální frk (to neni ani frk, to je prostě hnědý nic). ()

Baerdeller

Nechápu co tu tohle a vlastně i některá další veledíla z dílny Veselý & Cejpek vůbec dělá... Metál za účast a snahu dostanete leda na základní škole. Tohle je na úrovni průměrného animovaného gifu z vtipky.cz a prostě to sem nepatří. S takovou tu za chvíli můžeme přidávat i domácí videa z oslav či videa domácích mazlíčků. EDIT: Nakonec měním názor, tohle není ani odpad a hodnotit to nebudu, protože to sem prostě nepatří. ()