Hasič Jeremy Coleman se se svým otcem stal svědkem brutální vraždy a sám jen tak tak vyvázl živý. Jakožto svědek proti vládci podsvětí Haganovi je umístěn do programu ochrany svědků pod dozor amerických maršálů. Když je však ohrožena i jeho nová identita, je Jeremy nucen podniknout neočekávanou akci, aby získal zpět svůj život a zachránil životy svých nejbližších. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Sirmilano

Neodpustím si ač vyjímečně napsat komentář...Ty tři hvězdy jsou hodně slabé dlouho jsem přemýšlel i o dvou...A to né že by mě film nebavil ba naopak až překvapivě mě film oslovil a zaujal.Ač občas nějaký ten nesmysl neblo kliše film se mi moc líbil...Než došlo k závěru film si u mě držel silné 4 hvězdy...a teď důvod takového ponížení....jako člověk fundovaný k hodnocení ohnivé a hasičské práce..WTF?!?!?!!?!?!Ja vím,já vím..je to film..ale udělat z lidí takovéhle debili...omlouvte mě všichni co s tím máte co dočinění ale jste kreténi na entou...!!!Asi nemá normálnímu člověku cenu vysvětlovat(protože on to jistě ví) že čůrek benzinu nebo ředidla hoří asi tak minutu až dvě ...rozhodně od něj nezačne hořet celá železobetovová budova bez jakehokoliv vybavení ...A to že by tam takhle nikdo neposkakoval a nepral se protože už by byli všichni dávno jak pečená kuřata..ovšem už dávno udešená!!! Nevím kde začít a kde skončit ještě by toho bylo moc...nechutný...pak nemají být ty američani tak dutý a dementní národ když jsou jim od mala do těch malých mozečků vštěpovány takové SRAČkY....!!! ()

veverysiak

Celkom slušný a originálny príbeh, teda jeho kostra,akčných kúskov so znenazdajky sa prebudenými pomstiteľmi oplývajúcimi nadľudskou silou tu už nejaký pár bolo, tiež hrdinských hasičov, utajených svedkov, či zmiznutých utajených svedkov s chuťou po krvi, ale toto je ich obstojný mix, ktorému nesmierne uškodili dve veci, chlapi chceli byť napriek spomínanej spleti nádejných námetov ešte viac originálni, a tak si za hlavného madafaka vybrali neofasa, čo by ešte nebola taká hrúza, lenže ten je taký ostentatívne drzý, že to miestami pripomína skazené 30.-te či 50.te roky, kedy sa pohlavári polície a súdov verejne ukazovali s tými najväčšími grázlami, dnes je predsa len iná doba a pípl sú zvlášť netolerantní k blbečkom s hákovým krížom, preto by takáto komunita, ktorá má na robote len urobiť si denne pár zárezov na bejzbolpálku, veľmi rýchlo skončila so svojím biznisom, a to úzko súvisí s druhým problémom a síce akcieschopnosťou spomínanej skupinky, a zase ani tak nejde o to, že ju za pár hodín vymelie jeden hasič, ale o to, že sa akože snažia byť v konflikte s miestnou čiernou komunitou, ktorú maximálne terorizujú a riedia, lenže ich početnosť je taká malá, že negríci by ich vymlátili baranicami, samozrejme keby ich nosili, dakomu to možno neva, mňa to dosť rušilo, až som nakoniec zostal prekvapený, že sa chlapom na to podarilo presvedčiť toľké herecké kalibre, takže 30% ()

Delfador

Dobře, když vezmu v úvahu, že je to akční béčko, tak už mi na tom vadí akorát to, že Bruce si teď nějak dává období vedlejších rolí ve špatných filmech. Tento film není špatný, ale není v něm nic, co už by nebylo vidět ve spoustě jiných a třeba i lepších. Využití akční hvězdy formátu Willis nulové. ()

MartinReno

Dosť zaujímavý dej,ale počas filmu to nejak ztuctovatelo.Skoda,že Bruce Willis už poslednú dobu vo filmoch nehrá,iba sa zúčastňuje.Proste už iba čerpá zo svojho image a nedáva do toho zápal.Po morálnej stránke je film príliš priamočiary a napriek svojej dynamike posobí ako neosolený steak.Ten hlavný gauner kludne mohol byť bez toho vytetovaného hakenkrojzu,veď skinheadov v Amerike možete spočítať na prstoch a určite niesu ich najvačším problémom.Nejak nalinajkovano a umelo to celé posobilo.Slabinou neboli ani tak herci,ako skor scénár a réžia.Odkaz pre Willisa...Vzchop sa chlape!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

ludovit14

Toto dielo je jeden veľký prepadák a to po každej stránke! Príbehovo strašne slabé a herecky ešte horšie- nedôveryhodné her.vykony a hlavný hrdina Jeremy(J.Dunamel) bol najslabší článok filmu. HOD: 20%.PS: celkovo toto dielo je veľká strata času! ()

Saxos

Ničím zajímavý hasič se rázem stane profesionálním vybíječem árijského bratrstva. Klady: ve filmu se občas mihne Bruce Willis, prostě měl roli jak bič; vzpomínkový akčňák, jak z minulého století. ()

Mukade

jedna *, dve **? lobotomized?!____________ policajti tu opäť raz boli zobrazení ako nesmierne shopní pracovníci :)) ()

TOPmoovie

dobra kamera, herci. pozeratelne. cim viac sa blizi koniec tym viac citit americku slaboduchost a neschopnost vymysliet nieco originalne. ()

NeverEver

Jasne a strucne: nic moc:-( ovsem porad lepsi nez dratem do oka.....! Ach ta rutijni prace, ach ta absence zajimavych nametu uz i u akcnich filmu, ach ta flustrace z tolika dobrych hercu, kterym musi byt dosti nevolno z takoveho scenare. Ale i slozenky je potreba necim platit.... Abych ale nebyla jen a jen kriticka, kdyz se na*rany pozarnik konecne rozparadi a da vsem na budku, je to docela jizda. Bruce je jako vzdy okouzlujici a Vincent v roli vsehoschopneho lotra prijemne prekvapuje. Takze vastne to nebylo zase tak zle....zaslouzene 3* (Poznamka pro Americke producenty a rezisery - "ten zlej" by se mel poznat urcite jinak nez podle cerveneho hakoveho krize vytetovaneho na krku); ()

fabregas1

Jedna hvězda za akci v obchoďáku a jedna hvězda za záporáka (Vincent D'Onofrio) zbytek bylo na hovno, jak dost známé obsazení herců v čele s Bruce Willisem tak akční scény. Tenhle film mi nějak nesednul a přitom náběh měl výborný, škoda no. ()

Unrealik

Někde mezi 3 - 4, solidní akce, ani moc nevadí, že Willis byl jen okrajový, protože hlavní hrdina mi připomínal Dextra (asi tónem hlasu). K čemu jsem se přiklonil, to je vidět. ()

SpeckMcBig

klišoidní blbost,stokrát viděná báchorka s absencí aspoň minimálního napětí a hrozně moc špatnými a nudnými akčními scénami..adept na jeden z nejnelogičtějších scénářů vůbec,fakticky jsem nepochopil kde ten týpek z ničeho nic sehnal peníze pak auto a nakonec ten hasičskej oblek :D koneckonců bejt tam takových volovin víc mohla z toho být aspoň snesitelná rádoby komedie ()

raru

Príbeh o hasičovy,ktorý sa stane svedkom rasovo motivovaných vrážd,je zaradený pod ochranu svedkov,no pokašle sa to a jemu aj jeho blízkym ide o život,stálo mi to za pozretie.No nelogických vecí tam bola teda pekná kopa.Hlavný hrdina najskôr zabije bývalého boxera a zabijaka.To mal teda fakt šťastie,potom ďalších troch.Hmm.Zmizne maršalom na ochranu svedkov,nikto nestráži ani jeho priateľku,ktorá sa za ním vyberie(teda okrem nájomného vraha),a nikto ani neodpočúva ich telefonáty,takže sa nerušene stretnú na Long Beach.To všetko nahráva hasičovi do kariet a môže sa venovať svojej pomste,ktorú dovedie do zdarného konca.Takže ako vravím,bolo toho dosť,ale aj tak sa na to celkom fajn pozeralo a bavil som sa.Je aj dobre,že dedko Bruce bol už len v úlohe poradcu a hlavnú prácu nechal na Josha,ktorý je mladší o pekných pár rôčkov.A musím dodať,že prestrelené hlavy boli spravené naozaj dobre. ()

durkes odpad!

keďže som nemal čo pozrieť, naďabil som na tento film, ktorý som myslel, že ma pobaví. No musím konštatovať, že už dlho som nevidel tak stupidný film, plný nelogičnosti i dosť chabých hereckých výkonov.......ďakujem, toto ozaj nemusím...... ()

lubica1995

po rozdýchaní verbala musím uznať, že keby som tento film videla pred desiatimi rokmi, prešťal by skauta... lenže ako sa snažím, bohužiaľ, bol natočený o pár rokov neskôr a tak nemá moje plné hviezdne hodnotenie. Už som klasický nenažraný divák, ktorý očakáva viac a viac od akčného filmu. ()

Xmarc

Chvílemi to vypadalo nadějně, ale ve výsledku to byl velice předvídatelný film o superhrdinovi z řad běžných lidí, který se dal do kupy s policistkou jen proto, aby byl vydíratelný hlavním grázlem a vrahem, asi jediným "sympaťákem" s dobře ztvárněnou rolí ve filmu. Mimochodem, ta jeho milá policistka se chovala fakt otřesně, jen co vše vyžvanila do telefonu v okamžicích, když šlo o životy a každá uniklá informace může být kritická. No jestli se takhle chovají US Marshals normálně, tak potěš pánbů. Prostě to byla knedla. Nemám rád v takovýchto filmech přílišné stupidity a mnoho žánrových klišé a trapáren. A takových věcí už tam na mě bylo prostě trošku moc. I ten jejich románek byl vcelku o ničem. A Willis, ten tam v podstatě vůbec nic nepředvedl, neměl tam totiž ani na nic pořádného prostor. V druhé fázi se akorát blbě tlemil. Pár dobrých okamžiků, ale jinak prostě nic moc. ()

Signore

5/10 Jedna originální přestřelka, a jinak řada klišé a navzdory áčkovému obsazení jinak po všech stránkách béčkové zpracování. ()