Dokonalá skrýš

Gary Spinelli

Matthew Irving

Luis Ascanio
  • eraserhead666

Ano. Ona prostě musí být veterinářka, aby je dokázala ošetřit a on musí být účetní, aby mohl odhalit gansterské účty drogových dealerů. Tak samospásně vymyšlený příběh jsem opravdu už dlouho nezažil. Suché, nudné, předvídatelné s neskutečně hloupým závěrem. jediné, co si z toho budu chvíli pamatovat je vzhled hlavní hrdinky a potěšení vidět Lundgrena zase v záporné roli.(2.8.2016)

Z tak špatného začátku se vyklubal super film. Trošku netradičně Lundgren ve vedlejší roli.(19.11.2014)

• Terva

Ná mět to není špatný, ale některé nelogické věci přímo bijí do očí a divák si musí myslet, že z něho natáčecí štáb dělá blbce. Alespoň já si to myslel, a nebo.........tak jo.(6.5.2013)

• Tommassi3

"Doběhnu až k plotu !!" - "Zapomnělas na zbraně !! Kulce neutečeš !!" - "Dokážu to !!" Otázka zní, zda může vážně se beroucí monstrstupidita, čehož budiž smutným důkazem třeba i tato replika, která donutí kroutit hlavou i chlápka s obrnou, jdoucí tak daleko za hranice (sebe)parodie, že by tam ani dvoumetrovej Dolphie Lundgren stojící na špičkách nedohlédl, někoho bavit.. Pozitivní odpověď mě docela silně, to naopak v negativním smyslu slova, překvapila, a tak jsem nakonec opravdu rád, že toho scénárista Garry Spinelli - Napadlo mě, jestli ten heroin náhodou nezapůjčil ze svých vlastních zásob, poté co ho stejnou haldu exnul frňákem u psacího stroje !! - už víc vypotit nestihl, protože tohle ukázkově tupé céčko by nespasil ani ten nejšikovnější režisér, ani ta největší hvězda, no, snad už ani voda svěcená, natož venezuelskej hororman, byť v jistém smyslu Dokonalá skrýš za hororovou podívanou jistě platí, Eduardo Rodriguez..(13.1.2014)

V rámci možností dobrej film. Dolph si roli užívá a jeho komplic na tom není jinak. Film je celkově o něco horší než Panic Room (má taky několikati násobně menší rozpočet) ale nepůsobí tak matně jako třeba Schumacherův Trespass. Nebýt některých klasických klišé a být tam víc surovosti, určitě bych dal i pátou. Ikdyž je tu Lundgren a nebo Faris tak tu rozhodně nečekejte žádnou rvačku, možná tak škádlení.(13.5.2012)