Dokonalá skrýš

Stash House

Dokonalý úkryt

Thriller

USA, 2012, 95 min

Z tak špatného začátku se vyklubal super film. Trošku netradičně Lundgren ve vedlejší roli.(19.11.2014)

Slušnej béčkovej thriller s jemnou akční stránkou a chladnokrevným Dolphem. Moc jsem od toho nečekal a dostal jsem solidní podívanou s rychlým rozjezdem, fajn zápletkou a napětím až do konce. V rámci béček je to lehčí nadprůměr.(18.5.2012)

• verbal

Áda zase jednou dostal honorář v konvertibilní měně, nemusel škemrat v Bulharské směnárně o lepší kurz a dokonce jsem měl dojem, že měl ve filmu i souvislý dialog!!! A tak je docela škoda, že scénář napsal někdo při cucání prstu Mezi ploty, když dopíjel Panicův rum. Jinak je to docela hezký příklad toho, jak jednoduše přinutit diváka, aby se ztotožnil s kladnými hrdiny. Celou dobu jsem si nepřál nic jiného, než aby Dolfi zakroutil té nesympatické krávě krkem, střelil toho geneticky modifikovaného Cruise mezi oči a odjel v žigulíku zpět na Balkán vraždit nějaké ruské žoldáky.(24.5.2012)

• Lacike

Je to taka beckova variacia Panic Room. Len namiesto jednej miestosti je obrneny cely dom v ktorom sa nachadza ustredny pár a neznama vec, ktoru chcu dostat zlocinci. Uz uvod behom ktoreho sa mame zoznamit s hlavnou dvojkou, sa reziserovi prilis nevydaril. Sean Faris je nesympaticky a Briana Evigan nevyrazna. Potom konecne nastupuje zlocinecke duo, ktore sa krkolomne snazi dostat dnu. V tejto chvili sa z nudneho thrilleru stava totalna fraska plna nelogickych rozhodnuti a debilnych zvratov. Vdaka tomu snaha vybudovat napinave sceny totalne zlyhava a ani lakacky nefungujju. V tomto smere reziser uplne zlyhal. Za chybu povazujem aj obsadenie Dolpha Lundgrena. Väcsinu filmu je za otloukanka, ktoreho nema problem premoct aj drobna Briana Evigan. V poslednej tretine v ktorej ma pre zmenu predviest nejake to charakterne herectvo, naplno ukazuje, ze herecky na to absolutne nema. Naco vlastne obsadili netalentovaneho svalovca do ulohy v ktorej nema moznost predviest nic fyzicke, ale ma sa snazit hrat? Asi aby mali aspon nejake znamejsie meno na obale DVD. Potom ale mohli prisposobit postavu jeho schopnostiam. Ale to je len jeden z mnoha problemov tohto strasneho filmu. Jednu hviezdicku davam za celkom uchadzajucu technicku stranku. Ale inak sa jedna o totalne zbytocny film s ktorym nema cenu stracat cas. 2/10.(27.5.2012)

Rozpočet $3,876,113(2.6.2013)

• - Film nesoutěžil na žádném festivalu a byl 11. 5. 2012 uveden do kin jen na požádání jejich majitelů a sponzorů. (Terva)

• - Společně se snímky Transit (2012), Dračí oči (2012), Philly Kid (2012) a El Gringo (2012) patří snímek do tzv. série After Dark, kterou produkuje Joel Silver. (Terva)