Kuronezumi

• USA Black Rat
všechny plakáty

Shanen29

Kde berou Japonci tyto nápady,to je záhada.Pravda je,že film odsejpá a jakýs takýs příběh zde je.Být to krvavější a kamera drzejší v určitých detailech,hmm,to by byla jiná paráda. ()

ricci.s

Riadne ázijské šialenstvo. Študenti dostanú SMS od svojej mŕtvej spolužiačky, ktorá spáchala samovraždu, že sa s nimi chce stretnúť v škole o polnoci. Všetci dorazia, objaví sa vrahyňa v maske potkana a oznámi im, že ich všetkých zabije. Vyzeralo to na tradičný slasher pospájaný s flashbackmi, ktoré nám postupne odkrývali minulosť. Celkom sa mi páčilo, že zabijak si vždy vymyslel nejakú hru, ktorú keď obeť splní, ostane žiť, samozrejme to nikto nesplnil. Približne v polovici však prišiel zvrat, a v mojom prípade nastalo len obrovské WTF? Snažil som sa to pochopiť, fakt snažil, ale to by som musel myslieť v iných dimenziách, takže som len nechápavo čumel, čo sa to tam preboha deje, a môj úžas vydržal až do samotného záveru. Ako horor ma to však veľmi nezaujalo, vraždy síce boli rozmanité, ale krvi bolo málo a gore žiadne. Navyše priamo počas mordu zastavili obraz, čo ma tiež pekne vytáčalo. Maximálne sa dočkáme ukážky bojových umení, ktoré nám tie roztomilé ázijské slečinky predvádzali. ()