verbal odpad!

Málokdy se povede skloubit excelentní kakofonii živočišného neherectví se scénářem tak sofistikovaným a přísně logickým, že by to patrně i Aristoteles s pocitem marnosti zoufale napálil se svým oslem maximální rychlostí do nejbližšího Iónského sloupu, pro jistotu to ještě posichroval panákem bolehlavu jako kolega a Occam by si svou břitvou bez váhání říznul žílu. Dovedu si živě představit, že když ta parodie na režiséra poprvé viděla tu parodii na scénář, zavýskala radostí, hluboce se před pissálkem sklonila a okamžitě to chtěla natočit. Pro ty pomalejší, co by snad nebyli schopni pobrat hloubku mého komentáře, podotýkám, že pan Pettiette k tomu dělal úplně všechno, snad i včetně hudby, kamery, klapky a osobně mazal sendviče v cateringu. Vzniklo tak něco, nad čím by nevěřícně kroutil svou slintající hlavou snad i oficiálně diagnostikovaný imbecil. ()

ricci.s

Začalo to ako klasický exploiťák - chlapík unesie prsnatú blondýnu, pripúta ju vo svojej dielni a začne sa mučeníčko. Lenže netuší, že blondýnka má sestričku a hra na mačku a myš sa vzápätí obráti. Celú hodinu sa tieto tri postavy naháňajú po dome, režú, sekajú, mlátia, mučia, masakrujú - takže z toho bola napokon komédia (hlavne že v konečnom dôsledku nikomu nič nie je, steny a nábytok si to však odnesú dostatočne). Krvavé je to celkom dosť (čiže ten bodík dávam len a len za gore), ale súčasne je to aj jeden z najidiotskejších krvákov, aké som vôbec videl, a že je to jeho zámerným cieľom, ho v mojich očiach neospravedlňuje. ()

Dellamorte

To, čo sa dialo v tomto filmovom diele s Kevinom, tak po tom som túžila od čias, kedy som zistila , že nejaký Sorbo existuje. Nikdy by som nepovedala, že s ním dopozerám nejaký film. Stalo sa a oplatilo zároveň. Pohodové NIČ ktoré v dnešných uponáhľaných filmových časoch zapadne prachom rýchlosťou tornáda. ()

George Stobbart

Sériový vrah si vyhliadne svoju x-tú obeť a teší sa ako sa s ňou pohrá, no netuší, že mu do hry vbehne aj jej sestra, s ktorou vytvoria akčné súrodenecké duo a dajú mu poriadne zabrať. Podľa coveru som čakal nejakú béčkovú somarinku, no nakoniec to bola béčková pecka. V prvej polovici krásne natočený, napínavý horor, ktorý sa v druhej polovici prehupne do intenzívnej exploitačnej naháňačky s deštrukčným vyvrcholením. Kevin Sorbo si rolu vražedného maniaka očividne užíval, kontrujúce Barbie duo zobralo svoje scénky bez zaváhania a tak ako ma zo začiatku držali v napätí, tak som si neskôr s úsmevom na tvári užíval krvavý masaker. Nenáročná moderná kvalitka, ktorá si podľa môjho názoru zaslúži zvýšenú pozornosť. ()

zdepapepa odpad!

Už jsem se bál, že takhle špatné slashery zůstaly v 80. letech. Ne nadarmo to má v žánrech i slovo komedie. Nejkomičtější mi na tom asi přijde fakt, že se filmařům povedlo sehnat Kevina Sorba a potažmo i Vinga Rhamese. Ovšem i přes pár zábavných konceptů v čele s občasným vesele bláznivým chováním hlavních postav na mě film velký dojem neudělal. Ostatně nebýt toho, že k filmu dělal score Akira Yamaoka včetně (minimálně) jedné zpívané písně, bych o něj ani nezavadil. O moc bych nepřišel. Ani ten song, co si Sorbo pořád pouštěl ve sluchátkách, už si nepamatuji. ()

drankeryth

Aj ked dej filmu bol plytky a odsypal sa takym nudnejsim tempom, bolo sa na co pozerat. Stale sa nieco dialo, od zaciatku az do konca. Kevin Sorbo v ulohe zaporaka bola pre mna novinkou, este som nenatrafil na film, kde bz hral zapornu postavu. Mne sa to obstojne pacilo a nenudil som sa velmi moc. ()

M1R3K

První půlka filmu naprosto výborná, druhá půlka místy odpad, byť i ta měla své momenty. Bohužel ani ten konec to nemohl zachránit. Velmi rozporuplné dojmy... ()

Googooplexer

Kevin Sorbo dostane na prdel, Valerie Azlynn dostane na prdel, celý štáb asi tiež. Človek musí byť masochista, aby si tento film naplno užil. Zaujímavé na filme je, že skoro každých 15-20 minút sa moje survival preferencie a sympatie k postavám rapídne menili až sa nakoniec načisto stratili. Keby bol ten koniec na začiatku, ušetrilo by mi to hromadu času. ()