Neváhej a zavolej…

• USA For a Good Time, Call... (více)

Lauren, se kterou se rozešel přítel, nemá kde bydlet. Její starý kamarád jí řekne o krásném bytě, kde už sice bydlí jedna dívka, ale ta potřebuje spolubydlící, aby se s ní dělila o náklady. Na místě Lauren zjistí, že se jedná o její bývalou spolužačku Katie, se kterou se kdysi ve zlém rozešla. Přestože se obě dívky nesnášejí a ani jedna není nadšená z myšlenky, že budou spolu bydlet, nakonec se jejich nenávist přemění v přátelství. K tomu tak trochu dopomůže fakt, že Lauren zjistí, že Katie si vydělává provozováním erotické linky. Lauren je nejdříve pobouřena, ale pak jí řekne pár dobrých nápadů, jak by si Katie své podnikání mohla lépe zorganizovat. Za pár týdnů přijde Lauren o práci, novou nenajde, a tak nabídne Katie spolupráci. Ve chvíli, kdy jejich partnerství začne přinášet první zisk, se ale ocitají před nečekanou zkouškou. (TV Nova)

mark9th

Woow! Musim teda uznat, ze na to, aky to ma ''obycajny'' pribeh a aj zopar klisovitych scen to posobi velmi originalne a novo. Dvojici Graynor/Miller to neskutocne sekne, pardon, trojici, ak pocitam Longa, ktoremu humor nechybal a pravdupovediac neviem, ci som v ramci komedie videl lepsie zahrateho homosexuala. Dalsim velkym plusom bolo, ze sa film nemazna s niektorymi scenami a nanatahuje divacky nepritazlive pasaze, ale venuje sa tomu hlavnemu, a to dvom zabavnym sexfonistkam :) 80% ()

derive

Hej,tohle bylo jako že fakt dobré..škoda jen, že se trošku víc nevyřádily na těch sprosťárnách. Ikdyž, někdy mě ty hlášky fakt rozsekaly:D Tohle se holkám vážně povedlo. Apatowská škola prostě nikdy nezklame:D ()

Dixieboy

Hlavně na to nekoukejte v dabované verzi, protože ubohý dabing tomu sebere hned 3 hvězdy... Skvělá komedie, já se bavil :) ()

fabregas1

Po zajímavém traileru byla má očekávání veliká, ale bohužel musím konstantovat, že tenhle kousek je nudný a nezajímavý jak večírek bez lidí nebo zoo bez opic. Nápad dobrý, ale příště jiného rejžu a víc sexy holky, když už jde o lesbicko-romantický film. ()

montel

Lauren (Lauren Miller) a Katie (Ari Graynor) jsou mladé, krásné, ale nemají se příliš v lásce kvůli sporům ze školy. Okolnosti je ale donutí začít spolu bydlet. Katie ve svém bytě provozuje placené erotické linky a Lauren i když zpočátku pro tuto práci nemá pochopení, se díky této nelehké profesi dostane blíže ke své spolubydlící a rázem se z nich stávají nerozlučné kamarádky. Katie má ale před sebou na stole nabídku na vysněnou práci a je jen otázkou, zda se vzdá práce nebo své kamarádky... Pohodová komedie o přátelství dvou dívek, šmrcnutá špetkou té nemravné mluvy neurazí, nenadchne, nepoblázní, neurazí atd. 50% ()

P@\/EL

Což o to, námět na film to byl zajímavý, nicméně zpracování se mi zdálo nedotažené. Hlavně filmu chybělo více humoru, těch pár světlejších okamžiků nelze brát jako dostatečné pro fungující komedii. Určitě se dalo více zapracovat na chlípných řečích jednotlivých volajících chlapíků. Ještě že mě aspoň pořádně pobavila scéna s volajím pilotem. ()

Chlo0opek

Problémem tohoto filmu jsou především jejich hlavní představitelé. Zde by člověk čekal spíše nějaké pěkné herečky, aby si evokoval při jejich telefonátech právě nějaké krásky. Bohužel to rozhodně není případ šikmooké Ari, ani té druhé, no taková ta tuctovka, no. Takže při oněch telefonátech to kouzlo představ zkrátka nefunguje. Korunu tomu dává navíc ještě ujetej konec, no, tohle fakt nezaujalo… ()

Dann99

Zlé to vôbec nieje.Film ma slušné tempo aj vďaka krátkej stopáži a párkrát som sa s chuti zasmial.Príjemní herci,možno až za 4 hviezdy,no radšej ostanem pri 3. ()

hajner odpad!

Otrasný pokus dvoch veľmi škaredých ženstiev o zárobok sexom po telefóne. Naozaj na tomto filme ma nemalo čo lákať ani zabávať. BIsexuálne trúbky čo hľadajú cestu k sebe a hľadajú si ideálneho partnera aj keď sa milujú. Strach a hrôza zo všetkých strán, absolútne nevtipné a hrozne zahrané. ()