poster

Neváhej a zavolej…

 • USA

  For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 85 min

 • dr.horrible
  ***

  Budú SPOILERy! V podstate úplná sračka.Film pre ženy,bez príbehu a s vulgárnym scenárom.Postavy za celý čas neprebehnú žiadnym vývojom ani zmenou; jedna si rozpustí vlasy a druhá prizná že je panna - to je všetko.Väčšina humoru spočíva v onanistických scénkach,čo občas vychádza - občas nie.Hlavné hrdinky sú tupé a najemočnejšie okamihy prebiehajú počas sexu,predstieraného sexu,prípadne sú utužované malíčkovými prísahami.Od režiséra "The Saddest Boy in the World" som teda rozhodne čakal viac,ale keďže sme boli zhúlení (že kolega),bavil som sa celkom obstojne.Troma hviezdičkami som si neni moc istý; hodnotím takto hlavne pre cameá Rogena a Smitha v oných onan scénach a za zatmievačku (!!!) použitú zhruba pol hodinu pred koncom.A ešte za nové slovo,ktoré ma Justin Long naučil (vznikne spojením slov telefón a anál,ale viacej už neprezradím). Edit: Katie nakoniec o to panenstvo príde,takže áno - deflorácia by mohla byť považovaná za vývoj postavy :D(18.2.2013)

 • eraserhead666
  ***

  Slečinka, která zpočátku jakoby vypadla z 50 odstínů šedi a dcera Cynthie Rothrock (vážně, přesně tak vypadá), se nesnášejí, protože jedna druhou zprostředkovaně pochcala, přesto spolu začnou bydlet a začnou si vydělávat erotikou po telefonu. K tomu jim sekunduje zbytečně nevýrazný Justin Long. A nakonec to bylo fajn, i když se při sledování člověk nemůže zbavit dojmu, že z toho celého šlo vytěžit mnohem více (naprosto nevyužití, a pokud ano, tak zcela tendenčně, rodiče jedné z holek, scén s úplně a zcela debilním ex/přítelem té samé holky bych snesl i více, tak dobou kombiinaci hnusu a zábavy v jednom už jsem dlouho neviděl). Holky jsou hodně fajn, je s nimi i sranda, škoda je, že se celý film nakonec utopí v tendenční neoriginalitě a sériově vyráběných kýčích. Všechny ty zvraty jsou tak předvídatelné a milionkrát viděné. Navíc někde od půlky filmu prostě už jen uslintaně čekáte, kdy na sebe holky skočí a zakousnou se do sebe...(27.3.2015)

 • selviskhed
  *****

  Nejlepší apatowka bez Apatowa. [x](13.4.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace