Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 83 min

Já se bavila :) Dobrý nápad, zajímavé podnikání a myslím si, že opravdu dost potřebné a pokud jsou slečny hodně schopné, tak velice výdělečné :) Film je skvěle bláznivý a nebere si servítky :) Klasická puberťárna se skoro třicítkama :)(1.4.2013)

• Mrkvič

Takový obyč film, co nijak neurazí, ale ani nijak nenadchne. Dlouho jsem čekal, o čem vlastně film bude. Takže zajímavé to začalo být snad až po půl hodině. Opravdu skvělá byla scéna se Sethem Rogenem. Jinak to většinou tak prošumí. Ani si nejsem jist, pro které pohlaví je film primárně určen. Snad ho ale dokáží dokoukat bez nějaké újmy obě.(29.3.2013)

• ABLABLABLA

Jedna z těch střelených amerických komedií, kterých je jak nasraných. Scénář se většinou opakuje, stejně jako veškerá americká klišé, ale tady u toho snímku musím uznat, že jsem se prostě bavila, takže ty 2-3* to jsou. Popravdě jsem se divila, co tu dělal Justin Long, většinou ho vídávám v kvalitnějších nebo alespoň zábavnějších snímcích. A Ali Graynor je dost nesypatická herečka jen tak mezi námi.(1.4.2013)

• Slartibarkfast

Další laciná komedie na tři doby. Tentokráte o dvou hravých děvčatech, které povzbuzují chlapce po telefonu při jejich masturbaci. Jedna odkopnutá narcistickým nýmandem, druhá panna s pověstí štětky, nemaje na nájem se vrhnou do společného spolubydlení, ač k sobě cítí odpor, vyvolaný dávným konfliktem. O ničem jiném vlastně ani není tento pokus o vtip, tedy nevím, jak to více rozvést. Pár světlých momentů se tam však nalézt dá. 40%(5.4.2013)

Budú SPOILERy! V podstate úplná sračka.Film pre ženy,bez príbehu a s vulgárnym scenárom.Postavy za celý čas neprebehnú žiadnym vývojom ani zmenou; jedna si rozpustí vlasy a druhá prizná že je panna - to je všetko.Väčšina humoru spočíva v onanistických scénkach,čo občas vychádza - občas nie.Hlavné hrdinky sú tupé a najemočnejšie okamihy prebiehajú počas sexu,predstieraného sexu,prípadne sú utužované malíčkovými prísahami.Od režiséra "The Saddest Boy in the World" som teda rozhodne čakal viac,ale keďže sme boli zhúlení (že kolega),bavil som sa celkom obstojne.Troma hviezdičkami som si neni moc istý; hodnotím takto hlavne pre cameá Rogena a Smitha v oných onan scénach a za zatmievačku (!!!) použitú zhruba pol hodinu pred koncom.A ešte za nové slovo,ktoré ma Justin Long naučil (vznikne spojením slov telefón a anál,ale viacej už neprezradím). Edit: Katie nakoniec o to panenstvo príde,takže áno - deflorácia by mohla byť považovaná za vývoj postavy :D(18.2.2013)