Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 83 min

• cukorek

V tomto prípade bez kompromisne dávam odpad, ba dokonca ani toto slovo nevystihuje hodnotu tejto komédie. Aj ten kúsok, ktorý som videl bola len strata času o ktorý ma tento zbabraný film okradol. Naivne demonštrovaná sexuálna zvrátenosť, ktorá sa valila z každého kúta s viac než trápnou pointou vyznela skutočne stupídne. Dá sa to nazvať filmom len preto, že to malo titulky a bolo to zachytené kamerou, inak od filmu ma toto na míle ďaleko.(20.3.2013)

Slečinka, která zpočátku jakoby vypadla z 50 odstínů šedi a dcera Cynthie Rothrock (vážně, přesně tak vypadá), se nesnášejí, protože jedna druhou zprostředkovaně pochcala, přesto spolu začnou bydlet a začnou si vydělávat erotikou po telefonu. K tomu jim sekunduje zbytečně nevýrazný Justin Long. A nakonec to bylo fajn, i když se při sledování člověk nemůže zbavit dojmu, že z toho celého šlo vytěžit mnohem více (naprosto nevyužití, a pokud ano, tak zcela tendenčně, rodiče jedné z holek, scén s úplně a zcela debilním ex/přítelem té samé holky bych snesl i více, tak dobou kombiinaci hnusu a zábavy v jednom už jsem dlouho neviděl). Holky jsou hodně fajn, je s nimi i sranda, škoda je, že se celý film nakonec utopí v tendenční neoriginalitě a sériově vyráběných kýčích. Všechny ty zvraty jsou tak předvídatelné a milionkrát viděné. Navíc někde od půlky filmu prostě už jen uslintaně čekáte, kdy na sebe holky skočí a zakousnou se do sebe...(27.3.2015)

• playboxguest

Nadržená a sexuálně výřečná bloncka, která by chtěla, poznává hnědovlasou roztažnožku, kterou už nechce ten její a není to tím, že se oblíká jako Peggy Bundová, prej. Co ale obě holky spojuje je sexuální vzrušení při pohledu na cokoli v růžové barvě. A tak není lepšího nápadu, kór když ani jedna nemá džovále, než pořídit ten nejrůžovatější telefon, jakej se dá v Americe vůbec sehnat a zprostředkovat skrze něj vzrušení i týpkům, kterým hlas v telefonu nadělá v gatích větší paseku, než reálnej kus ženský. Mně tenhle zázrak taky nadělal v gatích pěknou paseku, ale jináč, než bych si od sexu po telefonu asi původně představovala. Příště radši mimořádně netípnu telefón, až mi bude zase volat nezbedná operátorka telefonní společnosti s nabídkou, které se nedá odolat. Sice z toho taky nebudu nijak zvlášť odvařená a holka mě neudělá, ať mi bude šeptat sebelepší cifry, ale zas mám jistotu, že jí to, narozdíl od těhle dvou, přestane bavit dřív jak za 85 minut. 30%(13.3.2013)

Svým způsobem obdivuji tvory, kteří dokáží ejakulovat při tlachání do telefonu, ale ode mne by to byly vyhozené peníze. Já totiž své sexuální fantazie raději naplňuji a pak si s chutí pokecám o fotbale nebo filmu. Nicméně panna a manažérka si to s růžovými telefony celkem užívaly a já se k tomu tak nějak samovolně přidal. Jako z komedie z toho odvázaný skutečně nejsem, je to lehký podprůměr, ale ta třetí hvězda je za ... teď jsem to zapomněl. Jdu si zavolat.(3.9.2013)

Budú SPOILERy! V podstate úplná sračka.Film pre ženy,bez príbehu a s vulgárnym scenárom.Postavy za celý čas neprebehnú žiadnym vývojom ani zmenou; jedna si rozpustí vlasy a druhá prizná že je panna - to je všetko.Väčšina humoru spočíva v onanistických scénkach,čo občas vychádza - občas nie.Hlavné hrdinky sú tupé a najemočnejšie okamihy prebiehajú počas sexu,predstieraného sexu,prípadne sú utužované malíčkovými prísahami.Od režiséra "The Saddest Boy in the World" som teda rozhodne čakal viac,ale keďže sme boli zhúlení (že kolega),bavil som sa celkom obstojne.Troma hviezdičkami som si neni moc istý; hodnotím takto hlavne pre cameá Rogena a Smitha v oných onan scénach a za zatmievačku (!!!) použitú zhruba pol hodinu pred koncom.A ešte za nové slovo,ktoré ma Justin Long naučil (vznikne spojením slov telefón a anál,ale viacej už neprezradím). Edit: Katie nakoniec o to panenstvo príde,takže áno - deflorácia by mohla byť považovaná za vývoj postavy :D(18.2.2013)

• - Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)