Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 83 min

• playboxguest

Nadržená a sexuálně výřečná bloncka, která by chtěla, poznává hnědovlasou roztažnožku, kterou už nechce ten její a není to tím, že se oblíká jako Peggy Bundová, prej. Co ale obě holky spojuje je sexuální vzrušení při pohledu na cokoli v růžové barvě. A tak není lepšího nápadu, kór když ani jedna nemá džovále, než pořídit ten nejrůžovatější telefon, jakej se dá v Americe vůbec sehnat a zprostředkovat skrze něj vzrušení i týpkům, kterým hlas v telefonu nadělá v gatích větší paseku, než reálnej kus ženský. Mně tenhle zázrak taky nadělal v gatích pěknou paseku, ale jináč, než bych si od sexu po telefonu asi původně představovala. Příště radši mimořádně netípnu telefón, až mi bude zase volat nezbedná operátorka telefonní společnosti s nabídkou, které se nedá odolat. Sice z toho taky nebudu nijak zvlášť odvařená a holka mě neudělá, ať mi bude šeptat sebelepší cifry, ale zas mám jistotu, že jí to, narozdíl od těhle dvou, přestane bavit dřív jak za 85 minut. 30%(13.3.2013)

Dievčata sa vybláznili, aby sa nakoniec zobrali.(28.5.2013)

Já se celkem bavil. Oceňuji nápad i zpracování. Ano, mohlo to být více bláznivé, ale tohle zpracování tomu sluší. Ale myslím, že není moc pravděpodobné, aby se takto rychle spřátelily dvě slečny, které se do té doby nenáviděly.(12.3.2013)

• Slartibarkfast

Další laciná komedie na tři doby. Tentokráte o dvou hravých děvčatech, které povzbuzují chlapce po telefonu při jejich masturbaci. Jedna odkopnutá narcistickým nýmandem, druhá panna s pověstí štětky, nemaje na nájem se vrhnou do společného spolubydlení, ač k sobě cítí odpor, vyvolaný dávným konfliktem. O ničem jiném vlastně ani není tento pokus o vtip, tedy nevím, jak to více rozvést. Pár světlých momentů se tam však nalézt dá. 40%(5.4.2013)

Ari Graynor to dala dohromady s manželkou Setha Rogena Lauren Miller, která se podílela i na scénáři a natočili jednu z nej komedií o ženském přátelství (jasně, beru to z pohledu chlapa). Je to klasicky neklasická komedie o dvou looserkách, které po kopačkách a vyhazovu z práce neví coby, tak si založí erotickou linku a jejich počáteční nevraživost postupně přeroste ve velký přátelství. Poměrně mi to sedlo, po všech těch amerických sračkách, kde si každý říká tisickrát "love you, love you..." bez toho, aby cokoliv k druhému cítil. Tady to k tomu momentu, kdy si uvědomí, že jsou opravdu nej kámošky, je krásně vygradovaný, ne nepodobně nějaké prvoplánové romanťárně. Ten film je uplně jinde (kvalitativně i žánrově), ale nebál bych se o přirovnat z hlediska gradace přátelství k Prince Avalanche. Jinak je to v dost momentech hodně vtipné a vzhledem k povaze filmu a šarmu obou dam i celkem hot. :-) Hodně jsem se nasmál u "training montage" a cameu Setha Rogena. Poměrně dobrou práci tu odvádí i Justin Long. Hodně hodně příjemná jednohubka. 8/10(11.11.2013)