Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 85 min

Slečinka, která zpočátku jakoby vypadla z 50 odstínů šedi a dcera Cynthie Rothrock (vážně, přesně tak vypadá), se nesnášejí, protože jedna druhou zprostředkovaně pochcala, přesto spolu začnou bydlet a začnou si vydělávat erotikou po telefonu. K tomu jim sekunduje zbytečně nevýrazný Justin Long. A nakonec to bylo fajn, i když se při sledování člověk nemůže zbavit dojmu, že z toho celého šlo vytěžit mnohem více (naprosto nevyužití, a pokud ano, tak zcela tendenčně, rodiče jedné z holek, scén s úplně a zcela debilním ex/přítelem té samé holky bych snesl i více, tak dobou kombiinaci hnusu a zábavy v jednom už jsem dlouho neviděl). Holky jsou hodně fajn, je s nimi i sranda, škoda je, že se celý film nakonec utopí v tendenční neoriginalitě a sériově vyráběných kýčích. Všechny ty zvraty jsou tak předvídatelné a milionkrát viděné. Navíc někde od půlky filmu prostě už jen uslintaně čekáte, kdy na sebe holky skočí a zakousnou se do sebe...(27.3.2015)

• Mrkvič

Takový obyč film, co nijak neurazí, ale ani nijak nenadchne. Dlouho jsem čekal, o čem vlastně film bude. Takže zajímavé to začalo být snad až po půl hodině. Opravdu skvělá byla scéna se Sethem Rogenem. Jinak to většinou tak prošumí. Ani si nejsem jist, pro které pohlaví je film primárně určen. Snad ho ale dokáží dokoukat bez nějaké újmy obě.(29.3.2013)

Bláznivá komédia s celkom šablónovitou zápletkou, ktorá vyústi v neočakávané dianie plné nápadov, vtipov (podarených aj trápnych), nekorektnosti a dalo by sa povedať, že prebehne aj nejaký ten vývoj postáv. Neviem či to bolo z prvej vety zrejmé, ale táto komédia dosť pripomína sitcomy. A teda pre určité vrstvy publika (hlavne dievčatá) by to bol dosť dobrý ťahák ako pilot k seriálu s rovnakou témou. Mne ale bohato stačil film.(18.2.2013)

• - Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)