poster

Neváhej a zavolej…

 • USA

  For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlínka9
  ****

  Já se bavila :) Dobrý nápad, zajímavé podnikání a myslím si, že opravdu dost potřebné a pokud jsou slečny hodně schopné, tak velice výdělečné :) Film je skvěle bláznivý a nebere si servítky :) Klasická puberťárna se skoro třicítkama :)(1.4.2013)

 • eraserhead666
  ***

  Slečinka, která zpočátku jakoby vypadla z 50 odstínů šedi a dcera Cynthie Rothrock (vážně, přesně tak vypadá), se nesnášejí, protože jedna druhou zprostředkovaně pochcala, přesto spolu začnou bydlet a začnou si vydělávat erotikou po telefonu. K tomu jim sekunduje zbytečně nevýrazný Justin Long. A nakonec to bylo fajn, i když se při sledování člověk nemůže zbavit dojmu, že z toho celého šlo vytěžit mnohem více (naprosto nevyužití, a pokud ano, tak zcela tendenčně, rodiče jedné z holek, scén s úplně a zcela debilním ex/přítelem té samé holky bych snesl i více, tak dobou kombiinaci hnusu a zábavy v jednom už jsem dlouho neviděl). Holky jsou hodně fajn, je s nimi i sranda, škoda je, že se celý film nakonec utopí v tendenční neoriginalitě a sériově vyráběných kýčích. Všechny ty zvraty jsou tak předvídatelné a milionkrát viděné. Navíc někde od půlky filmu prostě už jen uslintaně čekáte, kdy na sebe holky skočí a zakousnou se do sebe...(27.3.2015)

 • carlos 2010
  ***

  Pozerateľné, ale iba raz a dosť.(21.3.2013)

 • kalap
  ***

  Dievčata sa vybláznili, aby sa nakoniec zobrali.(28.5.2013)

 • Slartibarkfast
  **

  Další laciná komedie na tři doby. Tentokráte o dvou hravých děvčatech, které povzbuzují chlapce po telefonu při jejich masturbaci. Jedna odkopnutá narcistickým nýmandem, druhá panna s pověstí štětky, nemaje na nájem se vrhnou do společného spolubydlení, ač k sobě cítí odpor, vyvolaný dávným konfliktem. O ničem jiném vlastně ani není tento pokus o vtip, tedy nevím, jak to více rozvést. Pár světlých momentů se tam však nalézt dá. 40%(5.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace