Neváhej a zavolej…

For a Good Time, Call...

Komedie

USA, 2012, 85 min

• playboxguest

Nadržená a sexuálně výřečná bloncka, která by chtěla, poznává hnědovlasou roztažnožku, kterou už nechce ten její a není to tím, že se oblíká jako Peggy Bundová, prej. Co ale obě holky spojuje je sexuální vzrušení při pohledu na cokoli v růžové barvě. A tak není lepšího nápadu, kór když ani jedna nemá džovále, než pořídit ten nejrůžovatější telefon, jakej se dá v Americe vůbec sehnat a zprostředkovat skrze něj vzrušení i týpkům, kterým hlas v telefonu nadělá v gatích větší paseku, než reálnej kus ženský. Mně tenhle zázrak taky nadělal v gatích pěknou paseku, ale jináč, než bych si od sexu po telefonu asi původně představovala. Příště radši mimořádně netípnu telefón, až mi bude zase volat nezbedná operátorka telefonní společnosti s nabídkou, které se nedá odolat. Sice z toho taky nebudu nijak zvlášť odvařená a holka mě neudělá, ať mi bude šeptat sebelepší cifry, ale zas mám jistotu, že jí to, narozdíl od těhle dvou, přestane bavit dřív jak za 85 minut. 30%(13.3.2013)

• cukorek

V tomto prípade bez kompromisne dávam odpad, ba dokonca ani toto slovo nevystihuje hodnotu tejto komédie. Aj ten kúsok, ktorý som videl bola len strata času o ktorý ma tento zbabraný film okradol. Naivne demonštrovaná sexuálna zvrátenosť, ktorá sa valila z každého kúta s viac než trápnou pointou vyznela skutočne stupídne. Dá sa to nazvať filmom len preto, že to malo titulky a bolo to zachytené kamerou, inak od filmu ma toto na míle ďaleko.(20.3.2013)

• Riddick77

Nechápu, nerozumím, jsem na vážkách, fandím, nerozumím, nechápu. 4/10!(14.5.2013)

• - Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)