Shunning, The (TV film)

USA, 2011, 88 min

Chvíli trvá, než se film rozjede, ale pak dostane příjemnou jiskru. Katie hledá místo v komunitě Amišů a zároveň pátrá po tom, kým vlastně je. Některé linky jsou jen naznačeny (Daniel), jiné jsou detailně rozebrány a film na nich stojí. Danielle Panabaker je sympatická herečka, které jsem její zmatenost velmi snadno uvěřila. Zobrazení života amišské komunity je zajímavé a jejich pravidla jsou opravdu dost přísná. Docela dobrá podívaná se zajímavým koncem.(6.11.2011)

Poněkud nehluboké… celé mi to přišlo jen "rádoby". Čekala jsem celou dobu, kdy už mě to konečně zasáhne emocionálně, protože to by sakra mělo. Nestalo se. Jakoby chtěl příběh zasáhnout moc aspektů najednou, ale nezbyl na to čas. Věru - TV flim.(13.11.2013)

Filmu sa rozhodne nedá uprieť láska a cit ktorými prekypuje. A vďaka tomu sa naň díva veľmi príjemne, dobre a máte pocit, že je lepší než v skutočnosti je. Na TV film doslova skvelé.(23.10.2013)

Videla som už niekoľko filmov zo života amišov, ktoré ma milo prekvapili. Tento tiež nesklamal. Príjemný, múdry a hodnotný film. Teším sa na ďalšie dva diely.(8.1.2014)

• adriane9

Těžko psát k tomuto snímku komentář tak aby neobsahoval spoilery.. Zkrátka, to hlavní na co jsem od začátku filmu čekala se nakonec nekonalo,navíc mne velmi rušilo líčení jak dcery tak matky, což je jedna z mnoha věcí jež Amiši neuznávají. Vzhledem k dobrému námětu to je dle mého bezemoční snímek, který se řadí k těm slabším z křesťanské tématiky.(13.3.2013)