poster

Shunning, The (TV film)

Drama

USA, 2011, 88 min

 • adriane9
  **

  Těžko psát k tomuto snímku komentář tak aby neobsahoval spoilery.. Zkrátka, to hlavní na co jsem od začátku filmu čekala se nakonec nekonalo,navíc mne velmi rušilo líčení jak dcery tak matky, což je jedna z mnoha věcí jež Amiši neuznávají. Vzhledem k dobrému námětu to je dle mého bezemoční snímek, který se řadí k těm slabším z křesťanské tématiky.(13.3.2013)

 • Mariin
  ****

  Velmi kvalitní televizní film a zajímavý příběh z prostředí amišů v USA, první díl trilogie o zákonu, lásce a hledání vlastní identity. Další dva díly jsou: 2. “The Confession” a 3. “The Reckoning”, a ty možná ještě zlepší mé hodnocení tohoto prvního, protože mi na něm vadilo právě jen to předčasné ukončení bez ujasnění, jak to všechno dopadlo...(4.1.2014)

 • ecceHOMMO
  ****

  Filmu sa rozhodne nedá uprieť láska a cit ktorými prekypuje. A vďaka tomu sa naň díva veľmi príjemne, dobre a máte pocit, že je lepší než v skutočnosti je. Na TV film doslova skvelé.(23.10.2013)

 • Viperine
  ***

  Poněkud nehluboké… celé mi to přišlo jen "rádoby". Čekala jsem celou dobu, kdy už mě to konečně zasáhne emocionálně, protože to by sakra mělo. Nestalo se. Jakoby chtěl příběh zasáhnout moc aspektů najednou, ale nezbyl na to čas. Věru - TV flim.(13.11.2013)

 • togaf
  ****

  Komunita Amišů je zajímavé prostředí, naštěstí film neskouzává do extrému a nezobrazuje Amiše jako zpátečníky a zároveň je ani nestaví na piedestal. Více se staví na rodinných vztazích než na "exotičnosti" prostředí, a to je moc dobře. Střed dvou životních přístupů a Katieino rozhodování je zobrazeno dost uvěřitelně na to, aby se člověk mohl s krásnou Danielle Panabaker ztotožnit.(8.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace