Manta, Manta

Komedie

Německo, 1991, 91 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,000,000(24.11.2009)

Opel Manta je krásný auto, na který se rád podívám a naštěstí jsou v tomhle filmu nějaký Manty snad v každym druhym záběru. Nebejt tam ty káry, tak to asi ani nedokoukám. Ještě mi udělalo radost, že jednu z hlavních rolí hrál můj oblíbenej komik Michael Kessler. Kdo zná skeče Kesslers Knigge, ten ví. Kdo nezná, měl by to hned napravit. No je to pro mě tak na rozhraní 2 a 3 hvězdičky. Ale dám 3 za mou oblíbenou písničku KLF - Last train to trancentral, která ve filmu zazněla.(18.6.2010)

Ak si tuneri jazdia drziaci volant v pozicii poludnie doteraz mysleli, ze zaciatkom vsetkeho bolo Rychle a zbesile, je potrebne ich nasmerovat k tomuto filmu plneho jeans s vysokym pasom, sustiakovych bund a nemeckej elektro sceny. Nazvucit to Kabatmi a posadit do roli Mant Octavku co taha pekne vodposda, vznikne krasna iluzia ako to vyzera u nas v europe este dalej na vychod. Dej je priemer, akcia nadpriemer a zabava, ktoru treba brat s nadhladom, graduje. Dobra oddychovka(12.2.2012)

Německá komedie bya jedna z prvních vlaštovek tuingových reinkarnací automobilů. Manta byla a je nádherných autem. Osobně kromě Hondy, vlastním i vůz Opel a jsem max. spokojen :) Závěr = 100%(1.12.2012)