Závod s časem

Příběh otce, který se snaží vyrovnat s těžkou situací a udržet svou dceru naživu během ničivého hurikánu Katrina. (Filmbox)

JohnSmith

Tak se Walker dočkal na závěr své krátké kariéry one man show filmu. Není to žádný zázrak, spíš slabota a Walker opravdu nebyl charakterním hercem, i když jsem ho měl rád. ()

VanTom

Smrtí ženy při porodu zdrcený Paul zůstává sám v evakuované nemocnici, kde sedí u inkubátoru novorozeněte, vzpomíná na šťastný vztah a točí klikou generátoru, aby co pár minut dobil vadnou baterii. Vypadl totiž proud při řádění hurikánu Katrina (o němž se divák dozvídá z prostřihů televizních zpráv, komorní snímek se z budovy nepodívá, maximálně do zaplaveného suterénu a jednou na střechu). A je to docela nuda, jak čeká na záchranu a krizových situací řeší poskromnu (až ke konci závažnějších, výměnu plínky bych nepočítal). ()

Killda

Velmi dobrý nápad, nemastný neslaný scénář, špatné obsazení hlavního hrdiny... Hours je sice extra průměrný film, ale já se mu nebojím o hvězdu navýšit za zajímavý námět a dojímavý závěr. A když se někdo za deset let pokusí o kvalitní remake... budu jen pro. ()

Jaro.Krafcik

To bolo čo? Nezaujimá dráma ale mohol to byť kľudne katastrofický film. Toto nejako nevyšlo a Walker pasuje len za volant. Ale snažil sa. 2* ()

lofa

Je smutné sledovat film, když v něm hraje Váš oblíbený herec, který navíc včera tragicky zahynul...občas jsem byl myšlenkami jinde. Bohužel ani samotný Nolan (Paul Walker) celý film neutáhne, a tak mi nezbývá doufat, že se povede Jamesi Wanovi dokončit i s Paulem Walkerem Fast & Furious 7, sérii, která Paulovi přinesla největší slávu... Hodnocení 52% ()

netahlo

Posledni film Paula Walkera, ktery me uz nekolikrat presvedcil (na rozdil od spousty jinych zdejsich pseudo-kritiku), ze hrat skutecne umi. Dokazal to i zde, veril jsem mu to. Konec byl pro jednoho kyc, pro me osobne dojemny. Je ho skoda ... ()

pavcas

Filmu ubližuje nudnej scénář a nezachrání to ani Paul Walker, i když dělá co může jako chlap, kterej uvízne sám v nemocnici se svým právě narozeným dítětem v inkubátoru a bojuje o jeho přežití, zatímco venku řádí hurikán Catherina. Hodina je při sledování tohohle filmu chvílema jako rok, i když má to i svý světlý okamžiky, protože Walker je lidskej a ty slzy i to odhodlání mu věříte. Mezi ně ale rozhodně nepatří prostřihy do minulosti, kdy se nám režisér snaží nastínit jak úžasnej život hlavní hrdina se svou manželkou měl. Kdyby tady hrál jinej herec,asi bych dala o hvězdičku míň, ale Paula jsem měla ráda a zasloužil si ještě plno lepších rolí. ()

666Carnage

v 85 minutě se začalo něco dít. Tenhle film je stejně zbytečnej jako spanilá jízda za Paula Walkera, Proč? protože je to k ničemu, tenhle film je zbytečnej a neni ani dobrej dávam 20% a to jen za Paula Walkera. Nic víc nic míň. ()

Sufferer

Je absolútne jedno, či vidím pohár napol plný, alebo napol prázdny. Nič to nemení na tom, že Hours je iba priemerný film. Čarom nechceného som sa však bezvýhradne ponoril do príbehu a nechal plynúť jedny z posledných filmových chvíľ modrookého sympaťáka. Paul, odpočívaj v pokoji. ()

Mírouš

Film to špatnej nebyl, dal bych o hvězdu víc, nebýt to ale tak přehnaně postapokalyptický a ve finále dokonale na minutu načasovaný..... ()

filipvrbik

Zajímavý příběh, dusná atmosféra, ale ne moc kvalitní film. Je to celkem předvídatelné, a dopadne to přesně jak jsem čekal. Na druhou stranu, být v nemocnici plné mrtvol a bez elektriky dva dny, to bych zcela určitě nedal. Jedna z posledních rolí Paula Walkera, akorát, že nebyl moc přesvědčivý...60% ()

KOZEL84

Většinu filmu sem duchem lítal úplně někde jinde a jen občas Póla zkontroloval jestli teda má kliku,nebo co.Možná ne až tak špatné,ale nezajímavé a nudné hodně. ()

Chundys

It's not fair mr. Machine! Škoda nějakých částí a nechápu to relativně malé hodnocení... Paule Paule, ještě tolik filmů jsem neviděl a je obrovská škoda, že jsi pryč! ()

Kirman

Film, který působí velice nedotaženě se spoustou nelogických situací. Hvězda navíc za sympatického německého ovčáka, který děj oživil (přestal jsem myslet na kliku). Snímek bych snad ani nedoporučil - zkrátka "never more". A tak bych tento komentář rád završil textem Šimka a Grossmanna: "Onehdy jsem po ránu točil klikou lanovky, když jsem před tím posnídal trošku teplé žemle a v dáli mě zdravila svými větvi jasan - vždycky takhle po ránu s přírodou si řvu!". ()

Rockerman

Nemohu si pomoci, ale mě se to téměř líbilo. Paul Walker byl "akčňák" a skoro by se mi chtělo věřit, že v jedné ze svých posledních rolí si chtěl zahrát i charakternější postavu. Moc se mu to nepovedlo. I tu charakterní roli hraje akčním způsobem, takže nevěrohodně. Celý tento katastroficko-komorní příběh, který se odehrává v nemocnici je dost přitažený za vlasy. Těžko lze věřit, že by se normálně záchrana sotva narozené dcery povedla takovýmto způsobem. Vem to však čert, je to film a ten je vždy jen fabulace a ne skutečnost. Líbilo se mi to, že tak jednotvárný děj, ve kterém většinou Nolan jen pobíhá po prázdné nemocnici a otáčí klikou, aby dobil baterie k inkubátoru, nespadl do nudy. Od počátku je sice jasné, jak film skončí, ale dívatelné to je a Walker si aspoň zahrál v poněkud jiném filmu, než na jaké byl zvyklý a to dřív, než se "rychle a zběsile" odebral na onen svět. ()

Kingjiri

Hmm, tak akorát včera (30. 11. 2013) Paul Walker tragicky zahynul při nehodě :/ A já mu fakt přeju stylovější "im memoriam" odchod ze stříbrnýho plátna než takovejhle a něco mi řiká, že se to určitě povede. ()

Yancl

Těžko se sledoval film s tragicky zesnulým P. Walkerem, ale pokud by měl člověk hodnotit jednotlivé složky filmu, není tenhle snímek vyloženě zlý. Chybí tomu odvážnější a akčnější rozjezd, který udává prvním minutám opravdu pozvolné tempo. Zápletka je pozoruhodná a vcelku zajímavá, i když nelogických puntíků obsahuje spoustu. Co mi však přišlo za totální zádrhel, je fakt, že tempo se střídá nepochopitelně rychle. Chvilkové fáze s naprosto uspávajícími dialogy střídají napínavé akční scény s temnou nervy-drásající atmosférou. Tyhle kapitoly filmu byly parádní. Co se týče hereckého výkonu, určitě bych Paula W. pochválil, celý film v podstatě stojí na něm. Pokud zavřu jedno oko, zhodnotil bych Hours vcelku pozitivně, na scéně podobných film lehce nadprůměrně. [65%] ()

AbelXavier

Paula mam rad, homotomo stranou. Hours ma potencial byt hutny film, ale obcasna lacinost rezisera (producenta?) kazi dojem. Atmosfera mohla jit vice do hloubky takhle se prilis babrame ve flashbacich a soucasny dej jaksi preslapuje na miste. ()

Tipko

Krásny film o obetavosti Nolana (P. Walker), ktorý po tragickej záplave Nemocnice a po smrti svojej ženy musí sám v nemocnici bojovať o život svojej malej dcérky, ktorá je v inkubátore. Skvelý výkon Paula Walkera a inšpiratívny film najmä pre otcov rodín! Vrelo Odporúčam. ()