High School DxD

• Japonsko ハイスクールDxD (více)
Japonsko, (2012–2018), 19 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Ichiei Ishibumi (komiks)

Júki Kadži, Jóko Hikasa, Kendži Nodžima, Takehito Kojasu, Ajako Kawasumi, Činacu Akasaki, Džun'iči Suwabe, Jošicugu Macuoka, Šizuka Itó, Ajana Taketacu (více)

Série(4) / Epizody(49)

Příběh se točí kolem studenta druhého ročníku, úchylného Hyodoua Iseeie, kterého zabije jeho dívka na prvním rande. Issei je znovuzrozen jako démon, a od toho dne slouží jako poddaný Rias Gremori, démonovi na vysoké úrovni, která je zároveň nejkrásnější dívkou na jeho škole. (KiritoSenpai)

Recenze uživatele Hees k tomuto seriálu (3)

High School DxD (2012)

Démoni, Ecchi, pohybujúce sa prsia a naozaj nahé a to nie je žiadna sranda! Romantika a hárem. Hrdina, ktorý je silný aj slabý zároveň, kde sme to už videli? Bolo nejaké podobné anime tomuto kúsku? Issei také generické meno aj taký generický hrdina a čo tu vlastne v tomto anime funguje? Kupodivu (ako by povedali moji bratia Češi) tu funguje všetko tak ako má a vôbec to nie je zlý počin, áno v konkurencii super výborných anime, kde nie sú prsia dôležité a viditeľné tak v takej konkurencii je tento počin podpriemer, ale vo svojej kategórii ecchi je to vo svojej podstate naozaj zábava, lebo príbeh vôbec nie je nudný a týchto prvých 12 dielov ubehne ako voda. Samozrejme moje hodnotenie vs všetky anime a nie anime v tomto žánre. ()

New: Gekkó kótei no Excalibur (2013) (S02)

Čo funguje v prvej sérii treba okamžite využiť v druhej a pridať viac pŕs!!!! Vyšlo to? No keď sa pozriete na hodnotenie tu či kdekoľvek inde je jasne vidno, že druhá séria je lepšia, lebo keby je horšia je v odpade a tak zabehnutú "kvalitu" si dokáže udržať aj tu a dokonca Issei, už nie je otravný a dozvedáme sa nové skutočnosti, ktoré sú v skutku zaujímavé. U mňa žiaľ posun k lepšiemu hodnoteniu nebude, ale nudiť som sa rozhodne nenudil a o to hlavne ide o no nie? ()

BorN (2015) (S03)

Tretia séria pána Isseia začína a tu musím povedať, že kvalitatívne je na tom podobne ako druhá. Čo naozaj je dôležité s prežitými prvými dvoma sezónami niektoré postavy na to ze to je Ecchi háremovka dostávajú hĺbku, ÁNO toho som sa obával. Pribúdajú aj nové postavy do tímu a k tomu ešte Issei je celkom silný hrdina. Problém samozrejme je v tom, že postáv a nie tých čo sú v Isseiovom týme začína byť veľa a nedostávajú dosť priestoru a naopak tie čo sú v jeho tíme tie majú akú takú hĺbku. Nezaratoval by som ani túto tretiu sériu, ale by som najradšej bol, keby sa už diali veľké veci a nie vždy všetko skončilo nejakou "habadúrov", ala nič sa aj tak nevyriešilo pridáme ďalšie veci a prsia. ()