Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)

Prvá séria mala 5 častí, druhá len jednu. Bavili ma len príbehy o Tónkovi, ostatné rodiny nestáli za nič. Jedna vec je, že by sa nemalo smiať na osude druhých, tieto rodiny však išli do televízie dobrovoľne a vedeli do čoho idú. A úprimne napíšem, že sa na to dá pozerať lepšie než na slovenské seriály.(3.12.2014)

• pools

Hyeny, nic víc.(8.3.2012)

• Momo_desu

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky.(12.4.2012)

• Fretakata

Keby Hnojka (dakujem za vyraz kolegom z CSFD) neocakavala SLEDOVANOST, nenatocila by to. Sukromnej telke je zrejme uplne jedno, ci reklamy nacpu do reality sou zalozenych na - ocakavani -coho vlastne?- tupeho sexu ? (hotel paradise) alebo na tom, ze ludom ponuknu negativne fascinujuci pohlad na ludsku biedu. Zrejme je dost ludi, ktori sa citia hodnotnejsi, ked vidia, ze su taki, ktori ziju ovela horsie... a zvedavost (co ukazu nabuduce ?) ich opat prinuti zapnut si Hnojku - alebo inu podobnu TV - aj za tyzden. Pre sledovanost ( citaj: prijem z reklamy ) HOCICO. Smutne, odpudive, smutne, primitivne, smutne... Ale najviac to vypoveda o nas, o divakoch. Menej o TV a prakticky nic o zobrazenej rodine. Nie je totiz ziadne umenie zhovadit cloveka, ked "tvorcovia" chcu. Verim, ze keby natocili par zaberov u kazdeho z nas, dokazali by to zostrihat a okomentovat tak, aby nas zhovadili. Za vrchol ubohosti tvorcov povazujem postup: natocit, urobit tendencny zostrih a DODATOCNE to ironicky okomentovat. Fakt, velmi vtipne a duchaplne. Ale kym sa na to budu ludia pozerat, budu sa takeho veci ako nosice reklam pouzivat. Padam do beznadeje.(20.6.2012)