Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• metal.storm

Je to tak trápne a úbohé, až sa hanbím že som sa dokázala pár sekúnd usmievať.(11.6.2012)

• Ryuko

Študujem psychológiu, aktívne sa venujem tancu od svojich 4 rokov, prípadne som počas detstva a puberty sa venovala aj iným športom, inokedy trávim čas s kamarátmi, pozerám sa na anime alebo sa učím v posledných dňoch na skúšky. Nemám potrebu sa sockám (áno sockám, iných ľudí som tam nevidela) s mentálnou zaostalým potomkom vysmievať alebo je ľutovať, prakticky ma nazaujímajú. Som po otcovi z polovice Češka a na Slovensko som sa presťahovala až tri mesiace pred vysokou pred dvoma rokmi, tak ma vtedy pred 4 rokmi na JOJ-ke veľmi zaskočilo, ak je toto štandard slovenské zábavy. Netušila som, že nájdem väčší hovno než ten program s prestavbou domov amerických socek s akýmsi krásavcom Tyom, ktorý si pri svojej smole ešte pamätám z Primy Cool, ale voilà, tu je! Trebárs použijem formát toho, čo som vyššie napísala a vytvorím si vlastné reláciu. Myslím si, že dopytu by sa hrnuli.(4.3.2016)

• morena.jea

Neviem či je väčší debil ten kto tento program vymyslel alebo ten čo sa naň pozerá.(5.3.2012)

• matiisek

Nevidel som ani jednu časť a mienim v tom pokračovať.(26.6.2012)

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)