Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• metal.storm

Je to tak trápne a úbohé, až sa hanbím že som sa dokázala pár sekúnd usmievať.(11.6.2012)

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)

• MM_Ramone

Z komerčnej televíznej kultúry, ktorú na Slovensku reprezentujú predovšetkým dve najsilnejšie stanice Markíza a JOJ, sa stala odporne zapáchajúca stoka plná bulváru, nablískanej prázdnoty a primitivity. "Extrémne rodiny" sú jasným predstaviteľom posledne menovanej kategórie. Primitivita. Nič iné sa o tom ani napísať nedá. Je neuveriteľné akí mentálne degenerovaní exoti sa dostávajú na obrazovky. Ale ešte viac je pre mňa nepochopiteľné, že sa nájdu ľudia, ktorí sa na to dokážu pozerať. Mne sa to nedá. Narovnávajú sa mi pri tom mozgové závity. Nevydržím sa dlho pozerať na tento typ úbožiakov. Len z toho, že sa na to dívam je mi trapne. Hanbím sa za nich. A to nie je príjemný pocit. Mimochodom vedenie TV JOJ dostalo od Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) pokutu 25-tisíc eur za porušenie ochrany ľudskej dôstojnosti v súvislosti s odvysielaním epizódy zo dňa 2. marca 2012, o cca 20:23 a 5. marca 2012 o cca 14:52. Program totiž podľa RVR, “svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahol do ľudskej dôstojnosti účinkujúceho Tonka a jeho matky“. Celé je to hnusný extrémny odpad!(6.3.2012)

• matiisek

Nevidel som ani jednu časť a mienim v tom pokračovať.(26.6.2012)

• Momo_desu

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky.(12.4.2012)