Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

Hmm, nečakal som toľko odpadov... Ja som sa na tom celkom zabával, tak na tých 50%.(1.9.2012)

• Marek1991

Tu človek nevie, či sa má smiať alebo plakať, isteže som sa zasmial, ale je to úbohé. Ukazovať primitivitu, mentálne postihnutých alebo možno skôr menej rozvinutých ľudí, alkoholikov, komerčnú prázdnosť, skrátka vytrieskavanie peňazí z hyenizmu. Program bez dôstojnosti, robenie posmeškov zo života druhých, degenerácia zábavy.(24.6.2012)

• matiisek

Nevidel som ani jednu časť a mienim v tom pokračovať.(26.6.2012)

• Jello Biafra

Príde čas kedy sa tu na Slovensku budeme chytať za hlavy a búchať hlavou o stenu ked si uvedomíme aký odporný hnoj sme v televízii sledovali. Ja ale našastie nepatrím medzi televízne ovečky, ktoré sa bavia na tejto primitívnej relácii. Je neskutočnou hanbou že táto primitívna relácia má takú vysokú sledovanosť. Veď v tejto relácii si tvorcovia len robia srandu z postihnutých ľudí, ktorí rozhodne k smiechu niesú. Ostane tu je malá ukázka: http://youtu.be/PeheGhcfcbw(16.6.2012)

• Momo_desu

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky.(12.4.2012)