Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

Prvá séria mala 5 častí, druhá len jednu. Bavili ma len príbehy o Tónkovi, ostatné rodiny nestáli za nič. Jedna vec je, že by sa nemalo smiať na osude druhých, tieto rodiny však išli do televízie dobrovoľne a vedeli do čoho idú. A úprimne napíšem, že sa na to dá pozerať lepšie než na slovenské seriály.(3.12.2014)

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)

• Momo_desu

Joj-ka zase musela prísť s dákou debilinou, ale veď hlúpi ľudia to pozerať budú a je to pre nich sranda smiať sa z iných. Ako zasmiať sa na 4 rómskych gayoch, ktorí ani nevedia či budú v budúcnosti ešte gaymi, fajn, ale nepríde mi smiešne robiť si srandu z niekoho kto má problémy so srdcom, mal zápal mozgových blán a bohužiaľ ostal taký aký je. A myslím, že je trošku silné slovo nazvať takých ľudí idiotmi, keď v podstate Tonkova rodina je, že to tak musím špatne napísať, zabrzdená a podľa mňa ani nevedeli do čoho idú. Myslím, že nerátali s tým, že budú takmer celému Slovensku na posmech a že naši tupí Slováci, ktorí sa radi smejú z nešťastia iných (česť výnimkám) sa bude na nich pozerať ako na bandu retardovaných debilov. Na hodnotenie Odpad! mi stačila jedna časť. Hudáka by bolo treba dobre ovaliť dákym roxorom aby sa uvedomil, za jeho trápne výsmešky.(12.4.2012)

• Ryuko

Študujem psychológiu, aktívne sa venujem tancu od svojich 4 rokov, prípadne som počas detstva a puberty sa venovala aj iným športom, inokedy trávim čas s kamarátmi, pozerám sa na anime alebo sa učím v posledných dňoch na skúšky. Nemám potrebu sa sockám (áno sockám, iných ľudí som tam nevidela) s mentálnou zaostalým potomkom vysmievať alebo je ľutovať, prakticky ma nazaujímajú. Som po otcovi z polovice Češka a na Slovensko som sa presťahovala až tri mesiace pred vysokou pred dvoma rokmi, tak ma vtedy pred 4 rokmi na JOJ-ke veľmi zaskočilo, ak je toto štandard slovenské zábavy. Netušila som, že nájdem väčší hovno než ten program s prestavbou domov amerických socek s akýmsi krásavcom Tyom, ktorý si pri svojej smole ešte pamätám z Primy Cool, ale voilà, tu je! Trebárs použijem formát toho, čo som vyššie napísala a vytvorím si vlastné reláciu. Myslím si, že dopytu by sa hrnuli.(4.3.2016)

• Martin741

Toto pozeraju ludia na Slovensku ... 0 %(9.2.2013)