poster

Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

 • ProjectAlice
  ****

  Iste že je hrozné robiť si srandu zo života druhých. Ale iba doslova idiot by sa do takejto relácie prihlásil. Nikto tých ľudí do toho nenútil, tak ich teraz ani nemusí nikto ľutovať. Smejem sa z ich debility, nie života.(9.4.2012)

 • DJ Rocco iNc
  *****

  Nikto to neznáša, všetci o tom hovoria a každý to pozerá. Takže čo k tomu dodať :D(25.9.2012)

 • kulyk
  odpad!

  Máte nějaký hezoučký mindráček? Smrdí vám z mordy, táhnou hnáty a přes pupek nezahlédnete ani příra stín? Když omylem vylezete z brlohu mezi lid, jste pak objektem opovržení a důvodem spontánních blicích akcí okolojdoucích? Vaše krásná povaha zapříčinila, že se marně snažíte sehnat k soužití byť i jen kaktus? No tak si pusťte třeba tento pořad pro zapšklé kretény. Získáte pocit, že by mohlo být i hůře. Dělání si prdele z mentálů ztrácí kouzlo ve chvíli, kdy se jedná o skutečné postižence, ne jen o kokotoidní bumbrlíčky z volné. Rád bych dostal členy realizačního týmu, dramaturga a producenta, do ruky. Spolu s pensionem parahnis se tento počin stará o nejen současnou, ale snad i historicky nejkvalitněji sesbíranou smetánku z nakvašených kanibalských hoven.(1.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace