Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• Isherwood

Uzřel jsem nové dno televizní zábavy. Žumpu, ve které dramaturgové JOJ-ky plavali kraulem, zatímco kolem nich se v hovnech, které kdysi byly dobrým vkusem, utopila dobrá televizní zábava. Tohle není žádná "freakshow" pro milovníky lidské blbosti. Tohle je nucená prostituce v přímém přenosu. Teď už jenom vzít kameru a navštívit ústav pro mentálně postižené, bude to dozajista sranda, až k tomu bude moderátor sázet hlášky typu "...a tady ten malý retard netuší, že vidličkou tu polévku nikdy nesní", to se bude divák smíchy za břicho popadat. Gratulujeme. Můžeme se těm lidem smát, že jsou tak hloupí, že sami se sebou vlezou do televize. Jenže tam je jasně vidět, že jejich laťka intelektu je v mnoha případech snížená a někteří jsou možná na hranici svéprávnosti, čímž mě hnedka napadne, že si asi nejsou schopni si uvědomit nějaký další důsledek svého chování. Viz. první díl, kdy se rodiče snaží oženit syna, kterému táhne na 30, ale po zápalu mozkových blan zůstal mentálně tak o 13 let níž. Ale jak tohle ku*va může někdo vydat ve formátu televizní zábavy? Pokud se dramaturgové oženou formulkou, že pouze uspokojují poptávku, tak sorry, ale v tom případě je naše společnost definitivně zdegnerovaná skrze vlastní zhovadilost. Tahle cynická zábava byla kdysi dávno doménou uzavřených internetových komunit á la 4chan, atp. Teď je to standard pro všechny. Nebudu nikomu vyprávět o morálce, ale tohle fakt hodně za lajnou.(25.6.2012)

• Martin741

Toto pozeraju ludia na Slovensku ... 0 %(9.2.2013)

• kapsomut

Tonka je mi líto. Cikánští buzící jsou...radši nic... a máma se synem (teď si nevzpomenu na jména) to je kapitola sama o sobě. Syn je hroznej parchant, ale co, byl tak vychovanej. Dát svojí mámě do pudinku žrádlo pro rybičky a nějaký červy, to je fakt moc! 30%! A proč? Protože se u toho dost nasměju! Jinak je to neuvěřitelnej televizní SHIT! PS: Kapela ZUB ČASU je bezkonkurenční :D:D:D(3.8.2012)

• kulyk

Máte nějaký hezoučký mindráček? Smrdí vám z mordy, táhnou hnáty a přes pupek nezahlédnete ani příra stín? Když omylem vylezete z brlohu mezi lid, jste pak objektem opovržení a důvodem spontánních blicích akcí okolojdoucích? Vaše krásná povaha zapříčinila, že se marně snažíte sehnat k soužití byť i jen kaktus? No tak si pusťte třeba tento pořad pro zapšklé kretény. Získáte pocit, že by mohlo být i hůře. Dělání si prdele z mentálů ztrácí kouzlo ve chvíli, kdy se jedná o skutečné postižence, ne jen o kokotoidní bumbrlíčky z volné. Rád bych dostal členy realizačního týmu, dramaturga a producenta, do ruky. Spolu s pensionem parahnis se tento počin stará o nejen současnou, ale snad i historicky nejkvalitněji sesbíranou smetánku z nakvašených kanibalských hoven.(1.7.2012)

• dr.jacoby

Ako sa Tv JOJ v tejto relácii posmieva jednoduchým ľuďom je smutné.(4.3.2012)