Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• mirec88

Tak takýto silný, hnusný a hlboký odpad som ešte neudelil asi žiadnemu filmu/seriálu/relácii. Toto, čo som videl bol totálny úpadok morálky človeka, teda vlastne TV Joj. Akože humor mám rád, ale toto nebolo ani trochu smiešne. Ja naopak som cítil s Tonkom a jeho rodinou súcit. Ako si môžu robiť srandu z nešťastia druhých je fakt smutné. Oni za to nemôžu, že sú jednoduchší ľudia. Veď na svete neexistujú len výnimoční ľudia. Je mi zle... zle z Hnojky a jej hnojového vysielania.(8.3.2012)

• Fretakata

Keby Hnojka (dakujem za vyraz kolegom z CSFD) neocakavala SLEDOVANOST, nenatocila by to. Sukromnej telke je zrejme uplne jedno, ci reklamy nacpu do reality sou zalozenych na - ocakavani -coho vlastne?- tupeho sexu ? (hotel paradise) alebo na tom, ze ludom ponuknu negativne fascinujuci pohlad na ludsku biedu. Zrejme je dost ludi, ktori sa citia hodnotnejsi, ked vidia, ze su taki, ktori ziju ovela horsie... a zvedavost (co ukazu nabuduce ?) ich opat prinuti zapnut si Hnojku - alebo inu podobnu TV - aj za tyzden. Pre sledovanost ( citaj: prijem z reklamy ) HOCICO. Smutne, odpudive, smutne, primitivne, smutne... Ale najviac to vypoveda o nas, o divakoch. Menej o TV a prakticky nic o zobrazenej rodine. Nie je totiz ziadne umenie zhovadit cloveka, ked "tvorcovia" chcu. Verim, ze keby natocili par zaberov u kazdeho z nas, dokazali by to zostrihat a okomentovat tak, aby nas zhovadili. Za vrchol ubohosti tvorcov povazujem postup: natocit, urobit tendencny zostrih a DODATOCNE to ironicky okomentovat. Fakt, velmi vtipne a duchaplne. Ale kym sa na to budu ludia pozerat, budu sa takeho veci ako nosice reklam pouzivat. Padam do beznadeje.(20.6.2012)

• MM_Ramone

Z komerčnej televíznej kultúry, ktorú na Slovensku reprezentujú predovšetkým dve najsilnejšie stanice Markíza a JOJ, sa stala odporne zapáchajúca stoka plná bulváru, nablískanej prázdnoty a primitivity. "Extrémne rodiny" sú jasným predstaviteľom posledne menovanej kategórie. Primitivita. Nič iné sa o tom ani napísať nedá. Je neuveriteľné akí mentálne degenerovaní exoti sa dostávajú na obrazovky. Ale ešte viac je pre mňa nepochopiteľné, že sa nájdu ľudia, ktorí sa na to dokážu pozerať. Mne sa to nedá. Narovnávajú sa mi pri tom mozgové závity. Nevydržím sa dlho pozerať na tento typ úbožiakov. Len z toho, že sa na to dívam je mi trapne. Hanbím sa za nich. A to nie je príjemný pocit. Mimochodom vedenie TV JOJ dostalo od Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) pokutu 25-tisíc eur za porušenie ochrany ľudskej dôstojnosti v súvislosti s odvysielaním epizódy zo dňa 2. marca 2012, o cca 20:23 a 5. marca 2012 o cca 14:52. Program totiž podľa RVR, “svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahol do ľudskej dôstojnosti účinkujúceho Tonka a jeho matky“. Celé je to hnusný extrémny odpad!(6.3.2012)

• anderson

Pamätáte sa na film THE RUNNING MAN so Schwarzeneggerom ? V čase jeho vzniku sme Kingove vízie považovali za sci-fi. Takže dobré ráno ovčania ! Mimochodom, Hudák zdá sa za prachy dokáže prekonať aj "ľudomila" Rozborila. (4.3.2012)(4.3.2012)

• kapsomut

Tonka je mi líto. Cikánští buzící jsou...radši nic... a máma se synem (teď si nevzpomenu na jména) to je kapitola sama o sobě. Syn je hroznej parchant, ale co, byl tak vychovanej. Dát svojí mámě do pudinku žrádlo pro rybičky a nějaký červy, to je fakt moc! 30%! A proč? Protože se u toho dost nasměju! Jinak je to neuvěřitelnej televizní SHIT! PS: Kapela ZUB ČASU je bezkonkurenční :D:D:D(3.8.2012)