Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

• Fretakata

Keby Hnojka (dakujem za vyraz kolegom z CSFD) neocakavala SLEDOVANOST, nenatocila by to. Sukromnej telke je zrejme uplne jedno, ci reklamy nacpu do reality sou zalozenych na - ocakavani -coho vlastne?- tupeho sexu ? (hotel paradise) alebo na tom, ze ludom ponuknu negativne fascinujuci pohlad na ludsku biedu. Zrejme je dost ludi, ktori sa citia hodnotnejsi, ked vidia, ze su taki, ktori ziju ovela horsie... a zvedavost (co ukazu nabuduce ?) ich opat prinuti zapnut si Hnojku - alebo inu podobnu TV - aj za tyzden. Pre sledovanost ( citaj: prijem z reklamy ) HOCICO. Smutne, odpudive, smutne, primitivne, smutne... Ale najviac to vypoveda o nas, o divakoch. Menej o TV a prakticky nic o zobrazenej rodine. Nie je totiz ziadne umenie zhovadit cloveka, ked "tvorcovia" chcu. Verim, ze keby natocili par zaberov u kazdeho z nas, dokazali by to zostrihat a okomentovat tak, aby nas zhovadili. Za vrchol ubohosti tvorcov povazujem postup: natocit, urobit tendencny zostrih a DODATOCNE to ironicky okomentovat. Fakt, velmi vtipne a duchaplne. Ale kym sa na to budu ludia pozerat, budu sa takeho veci ako nosice reklam pouzivat. Padam do beznadeje.(20.6.2012)

• kulyk

Máte nějaký hezoučký mindráček? Smrdí vám z mordy, táhnou hnáty a přes pupek nezahlédnete ani příra stín? Když omylem vylezete z brlohu mezi lid, jste pak objektem opovržení a důvodem spontánních blicích akcí okolojdoucích? Vaše krásná povaha zapříčinila, že se marně snažíte sehnat k soužití byť i jen kaktus? No tak si pusťte třeba tento pořad pro zapšklé kretény. Získáte pocit, že by mohlo být i hůře. Dělání si prdele z mentálů ztrácí kouzlo ve chvíli, kdy se jedná o skutečné postižence, ne jen o kokotoidní bumbrlíčky z volné. Rád bych dostal členy realizačního týmu, dramaturga a producenta, do ruky. Spolu s pensionem parahnis se tento počin stará o nejen současnou, ale snad i historicky nejkvalitněji sesbíranou smetánku z nakvašených kanibalských hoven.(1.7.2012)

• metal.storm

Je to tak trápne a úbohé, až sa hanbím že som sa dokázala pár sekúnd usmievať.(11.6.2012)

• Ryuko

Študujem psychológiu, aktívne sa venujem tancu od svojich 4 rokov, prípadne som počas detstva a puberty sa venovala aj iným športom, inokedy trávim čas s kamarátmi, pozerám sa na anime alebo sa učím v posledných dňoch na skúšky. Nemám potrebu sa sockám (áno sockám, iných ľudí som tam nevidela) s mentálnou zaostalým potomkom vysmievať alebo je ľutovať, prakticky ma nazaujímajú. Som po otcovi z polovice Češka a na Slovensko som sa presťahovala až tri mesiace pred vysokou pred dvoma rokmi, tak ma vtedy pred 4 rokmi na JOJ-ke veľmi zaskočilo, ak je toto štandard slovenské zábavy. Netušila som, že nájdem väčší hovno než ten program s prestavbou domov amerických socek s akýmsi krásavcom Tyom, ktorý si pri svojej smole ešte pamätám z Primy Cool, ale voilà, tu je! Trebárs použijem formát toho, čo som vyššie napísala a vytvorím si vlastné reláciu. Myslím si, že dopytu by sa hrnuli.(4.3.2016)

• MM_Ramone

Z komerčnej televíznej kultúry, ktorú na Slovensku reprezentujú predovšetkým dve najsilnejšie stanice Markíza a JOJ, sa stala odporne zapáchajúca stoka plná bulváru, nablískanej prázdnoty a primitivity. "Extrémne rodiny" sú jasným predstaviteľom posledne menovanej kategórie. Primitivita. Nič iné sa o tom ani napísať nedá. Je neuveriteľné akí mentálne degenerovaní exoti sa dostávajú na obrazovky. Ale ešte viac je pre mňa nepochopiteľné, že sa nájdu ľudia, ktorí sa na to dokážu pozerať. Mne sa to nedá. Narovnávajú sa mi pri tom mozgové závity. Nevydržím sa dlho pozerať na tento typ úbožiakov. Len z toho, že sa na to dívam je mi trapne. Hanbím sa za nich. A to nie je príjemný pocit. Mimochodom vedenie TV JOJ dostalo od Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) pokutu 25-tisíc eur za porušenie ochrany ľudskej dôstojnosti v súvislosti s odvysielaním epizódy zo dňa 2. marca 2012, o cca 20:23 a 5. marca 2012 o cca 14:52. Program totiž podľa RVR, “svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahol do ľudskej dôstojnosti účinkujúceho Tonka a jeho matky“. Celé je to hnusný extrémny odpad!(6.3.2012)