Extrémní rodiny

Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Účinkují:

Michal Hudák

Buďte iní ako iní. Žijú medzi nami, sú však iní než všetci ostatní navôkol. A iní v tom pravom slova zmysle... Nemajú ani farmu, ani mama im nehľadá ženu, no ich život je naozaj extrémny. V 1. epizóde sa predstaví 27-ročný Tonko s mamou Ivetou a nevlastným otcom Antonom. Ich spôsob života, názory na svet a v neposlednom rade ich výzor sú extrémne už zďaleka. Nedajú sa nevšimnúť a nedokážete sa na nich prestať pozerať. Stretnúť ich na ulici je zaujímavé, ale spoznať ich každodenný život bude extrémne aj pre Vás. Predstaví sa Vám aj štvorčlenná rodina zložená zo štyroch mužov – homosexuálov. Svoje úlohy v domácnosti majú rozdelené dokonale. Jeden je unudený a tichý, druhý drží peniaze a je mamou, tretí varí a upratuje a ten štvrtí nerobí nič... Show extrémne rodiny prinášajú tvorcovia najúspešnejších show minulej sezóny – Farmár hľadá ženu a Mama, ožeň ma. (oficiální text distributora)

Isherwood odpad!

Uzřel jsem nové dno televizní zábavy. Žumpu, ve které dramaturgové JOJ-ky plavali kraulem, zatímco kolem nich se v hovnech, které kdysi byly dobrým vkusem, utopila dobrá televizní zábava. Tohle není žádná "freakshow" pro milovníky lidské blbosti. Tohle je nucená prostituce v přímém přenosu. Teď už jenom vzít kameru a navštívit ústav pro mentálně postižené, bude to dozajista sranda, až k tomu bude moderátor sázet hlášky typu "...a tady ten malý retard netuší, že vidličkou tu polévku nikdy nesní", to se bude divák smíchy za břicho popadat. Gratulujeme. Můžeme se těm lidem smát, že jsou tak hloupí, že sami se sebou vlezou do televize. Jenže tam je jasně vidět, že jejich laťka intelektu je v mnoha případech snížená a někteří jsou možná na hranici svéprávnosti, čímž mě hnedka napadne, že si asi nejsou schopni si uvědomit nějaký další důsledek svého chování. Viz. první díl, kdy se rodiče snaží oženit syna, kterému táhne na 30, ale po zápalu mozkových blan zůstal mentálně tak o 13 let níž. Ale jak tohle ku*va může někdo vydat ve formátu televizní zábavy? Pokud se dramaturgové oženou formulkou, že pouze uspokojují poptávku, tak sorry, ale v tom případě je naše společnost definitivně zdegnerovaná skrze vlastní zhovadilost. Tahle cynická zábava byla kdysi dávno doménou uzavřených internetových komunit á la 4chan, atp. Teď je to standard pro všechny. Nebudu nikomu vyprávět o morálce, ale tohle fakt hodně za lajnou. ()

haffen odpad!

Tá kvalita, alebo lepšie povedané "kvalita" Slovenskej tv produkcie ide každým rokom od svojeho vzniku nižšie a nižšie. Posledné roky je tá krivka stále výraznejšia. Desím sa toho, kam až budú schopní zájsť len preto, aby dokázali zabaviť znudenú slovač. Zvlášť tú podpriemernú ktorej sa to páči (vkus). Toto je žumpa. Televízny smrad. Doslova esencia podpriemernosti. Viac sa na to nedá povedať. 0% P.S. Hudák je trápny vysmievačský šašo ()

ApsidalTill odpad!

Myslel som si že hlboká studňa televíznej žumpy na Slovensku, má svoje dno a tu hľa nepozorovane zapínam TV u rodičov a do mojej hlavy, je premietaná poviedka z pera samotného Satana. Defilé smutných existencií, na ktorých sú živené stanice s licenciou, to už je skutková podstata kde jednému by bolo treba zavolať pomoc a druhému jednu pekne prijebať lopatou po chrbte. ()

bubblebobble

Ďalšia z reality show našej TV JOJ. Je vidno, že po úspechu relácie Mama ožeň ma (na ktorú nedám dopustiť) sa tvorcovia rozhodli úplne odhodiť morálne zábrany a klesli až na úplné aleže úplné dno. Zámerne nasadzovať takmer nesvojprávnych (ak nie úplne) ľudí a zámerne ich dostávať do vyhrotených situácií, to už bolo aj na mňa priveľa. Asi najhoršia relácia v tomto žánri v histórii SR vôbec. Za toto nás raz budú budúce generácie nenávidieť a ja sa iba modlím nech to na nás raz v nepeknej chvíli niekto nevytiahne z archívu. ()

Jello Biafra odpad!

Príde čas kedy sa tu na Slovensku budeme chytať za hlavy a búchať hlavou o stenu ked si uvedomíme aký odporný hnoj sme v televízii sledovali. Ja ale našastie nepatrím medzi televízne ovečky, ktoré sa bavia na tejto primitívnej relácii. Je neskutočnou hanbou že táto primitívna relácia má takú vysokú sledovanosť. Veď v tejto relácii si tvorcovia len robia srandu z postihnutých ľudí, ktorí rozhodne k smiechu niesú. Ostane tu je malá ukázka: http://youtu.be/PeheGhcfcbw ()