Seznam se bezpečně 2

Česko, 2012, 45 min

Jan Řičař

Mirek Vaňura

Viktor Malina

Jako prevence skvělé. Je až neuvěřitelné, co se člověk při sledování tohohle filmu dozví - ne ani tak to, s jakými chutěmi se na internetu prezentují jinak solidně vystupující spoluobčané, ale co všechno jsou o sobě někteří puberťáci ve své blbosti schopni prozradit a co vše jsou schopni udělat pro pár korun. Zvlášť velkým mementem je příběh prostituujícího se šestnáctiletého bezdomovce, kterého k vydělávání si takovým způsobem přiměla snaha zapadnout kupováním si drahého oblečení. Drsná výpověď o době, ve které žijeme. (816.)(9.6.2013)

Tak ten lov na chatu byl velmi zajímavej...(27.3.2012)

4 hvězdy hlavně za obsah, než za zpracování. Narovinu ukazuje, co možná jen tušíme a je dobře, že se o tom mluví a doufám jen, že se toto bude promítat nebo již promítá na školách. Co jiného než podobné věci by měli pouštět na těch diskutovaných sexuálních výukách.(18.4.2012)

Palec nahoru - aktuální, přímo k věci. Opět mě ale nedostalo to novácké pojetí (mluvit o "pohybu na tenkém ledě" jako nebezpečí a přitom stát na zamrzlé ploše - už chyběla jen nějaká animace jako z nováckých zpráv:-)(1.4.2012)

• vimanzen

O buznách a buznovnicích.(14.5.2013)

Určitě do škol velmi potřebné. Hlavně u holek občas překvapí, co všechno jsou ty puberťačky schopné na sebe vykecat na internetu.(16.8.2013)

Hodnotím stejně jako díl první, prevence proti úchylákům je výtečná, ale řečeno na rovinu, slabším lidem prostě ani toto nepomůže. Určité pasáže jsou prostě k odpuzení a rozmluva s některými "aktéry" je zajímavá, pro mě i odpudivá, ovšem stylem že to co si každý z nich prožil, já nechci ani za boha. - 7/10 -(5.5.2015)

• odstin_modre

kameraman s Parkinsonem 2(25.9.2012)

Jako prevence dobrý..(22.3.2012)

• prometheusll

Nejhorší dokument co jsem kdy viděl.(24.10.2012)