Pojďte s námi za mámou, tátou

všechny plakáty

Pojďte s námi za mámou, tátou je seriál, ve kterém se děti seznamují s prací svých rodičů. (sator)

Kri-kri

Asi mi příliš nepřísluší hodnotit tento seriál, neboť jsem z něj shlédl pouze jeden díl, co je už pár měsíců na Youtube. Bohužel, od kavárenské ČT nelze očekávat, že by někdy uvedla reprízu, dokonce bych se vsadil, že už to tihle rádoby "demokratičtí" cenzoři dávno smazali z archivu, ostatně jako postupně mnohé pořady natočené před listopadem. Ono vysílat v dnešní době naučný pořad pro děti, který by je seznamoval s běžnými povoláními zrovna moc nefrčí, dnes by jim přibližovali leda tak manažerské funkce a seznamovali je s řediteli velkých koncernů. Dělnické profese jsou v kapitalistickém režimu považovány za podřadné a není vhodné o nich točit filmy a seriály. Každopádně já tomuto seriálu uděluji alespoň průměrné hodnocení. Jednak proto, že pořadem provázela Štěpánka Haničincová a také že dnešní rozmazlení a zlenivělí amerikanističtí parchanti navyklí vysedávat u počítačových stříleček by těžko šli brigádničit na poštu či kamkoliv jinam. ()