Progres Story 1968 - 2008

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2008, 100 min

Videozáznam byl pořízen během dvou památných koncertů, které se konaly 6. a 7. října 2008 v brněnském Semilassu. Obě vystoupení byla ke 40. výročí založení skupiny, a tak zde vystoupili téměř všichni hudebníci, kteří za ta léta kapelou prošli. V dobových sestavách odehráli skladby z téměř všech svých alb, zaznělo celkem 18 známých songů. Tento zkrácený, původně přes dvě hodiny dlouhý, videozáznam byl vydán na DVD už měsíc po těchto koncertech. (lioncel)

lioncel

Barnodaj .. Progres 2 ... Naprostá klasika a opravdová nezapomenutelná srdeční záležitost .. ( wow !!! ) … Pánové díky, máte můj zasloužený obdiv a upřímné poděkování … ( Mauglí + Dialog s vesmírem + Třetí kniha džunglí .. + Mozek ) ()

GASTON73

Seznam skladeb: 1. Štěstí, 2. Neznámý génius, 3. Kdo je tam?, 4. Mauglí, 5. Osud, 6. Čím je svět můj, 7. To já se vracím, 8. Muž, který se podobá odvrácené straně Měsíce, 9. Pochod plášťů ve větru, 10. Požár věžní těže, 11. Ikaros, 12. Ptáčník, 13. V zajetí počítačů, 14. Země 2555, 15. Píseň o jablku, 16. Odlet, 17. Planeta Hieronyma Bosche I, 18. Planeta Hieronyma Bosche II, 19. Svět džungle, 20. Čistý štít u firmy mít ()