Oliver se vrátí ke svým nejnáročnějším soubojům a pak vyrazí bojovat za záchranu všech. Paragoni se musí vydat k úsvitu času a postavit se Anti-Monitorovi. (Netflix)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zvládli jste to." - "Ne, Ollie, to ty... A proto se s námi musíš vrátit, takže musíš vydržet, jasné?" - "Byl konec... a tady je začátek. Umírání je lehké..." Crisis on Infinite Earths 4: Oliver zemřel už na začátku krize, ale byl oživen, aby zde obětoval svůj život pro obnovení mnohovesmíru. Zemřel tentokrát definitivně? Pokud ano, tak to bylo nejsmutnější loučení s hrdinou, který odstartoval celý komiksový vesmír na CW. Nejzábavnější moment byl setkání Flashů. Seriálový Grant Gustin a filmový Ezra Miller. V letošním velkém crossoveru zatím nejlepší část. - 100%. ()

NinadeL

Po té vánoční pauze už takovou potřebu sledovat Arrowversi opět nemám. Ale uznávám, že tady byla moc fajnová scéna s Ezrou Millerem, jinak žádný zvláštní zážitek. ()

Hapretor

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

LachtanShows

Tady se velmi hodí citovat název písně “All Good Things Come to an End”. Kdyby se vynechala část s Oliverovým oživením pomocí Lazarus Pitu a dalším přebytečným zapojením Constantinea, tak bychom se dočkali toho opravdu emotivního odchodu onoho hrdiny, který celou tuto ságu před osmi lety započal. Neubráním se tomu, že se v Crisis on Infinite Earths vlastně jedná o DC variaci na loňské marvelácké Endgame, ale nebudu vykládat nic o vykrádání, když komiksy byly dány už před několika dekádami. Ze všech 5 epizod celého crossoveru představuje ta Arrowova tu nejlepší! Při pronesení "You have failed this universe!" jsem měl husí kůži i za nehtama. ()