Ricardovy recepty (TV pořad)

• Kanada

Ricardo and Friends

Reality-TV

Kanada, 2008, 22 min

• kapsomut

Mám hodně rád pořady o vaření a většinou je dobře hodnotím, ale u tohodle pořadu mám jasno! Kuchař neuvěřitelnej slizoun, kterej se pořád uměle směje. Jeho takzvaní přátelé to samý. Umělý smích a rádoby hipeček. Každej v tomhle pořadu nehorázně přehrává. Je to tak okatý a strojený, že se to prostě nedá. Kam se hrabe na český Kluky v akci nebo ne Jamieho Olivera... O Gordonovi ani nemluvim! 10%(1.9.2012)

• Paity

Vážení a milí, vím jak vypadá stravování v Kanadě a můžu Vás ujistit, že z tohoto pořadu máte naprosto správný dojem. Neboli, každý Kanaďan či Kanaďanka, která ochutnala některé z českých jídel, je chce znovu a oblizuje se až za ušima. Tohle není výmysl, ale přímá zkušenost. Viz svíčková, štrůdl, bábovka, vepřo-knedlo atd.(25.6.2013)

• rt12

Zlatá Nigella!(20.5.2014)

Příjemný týpek a ještě lepší recepty!(8.9.2012)

• korndaddy

Jídla budiž. Dokonce i nějaká ta užitečná řada sem tam přijde, ale nemůžu se zbavit dojmu, že Ricardo je krapet buzerant. To mi celkovej dojem trochu kazí. Nic proti, ale dobrovolně na to koukat asi nebudu.(24.1.2014)