Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

AdamesWWE odpad!

[0/10] Markíza týmito sračkami u mňa klesá na ešte nižšiu úroveň. Čo je vlastne Pláž 33 ? Ved´ na toto sa nedá ani pozerať, to nemá nič, ani atmosféru, ani pointu, otrasných účastníkov ale aspoň obstojnú moderátorku. Proste úplne nepotrebný a zbytočný odpad ktorým si Markíza len pohoršuje. Horšie ako Hotel Paradise. ()

lulu37 odpad!

najhoršia reality šou za poslednú dobu, Barbora Rakovská je pri normálnom rozhovore uvoľnené dievča, zlatá usmiata baba, ale akonáhle sa má nastaviť do polohy moderátorky, chytí kŕč a tvári sa jak zlá macocha...strašné volačo...súťažiaci nula bodov, čo sa týka ľudí, jediný normálny je tam asi manažér, ktorý si ale skorej všetky vlasy vytrhá, než by hentú partiu premenil na normálnych čašníkov/barmanov...nápad na takúto reality šou možno nebol zlý, ale celé to vypálilo katastrofálne. ()

markyz. odpad!

už úvodní song od Zdenky Predná - Poď Na Pláž ------ Tak poď, poď, poď(2x).. ......Poď na pláž dnes nebudeme spať, večer bude náš, nemusíš sa na nič hrať. Poď na pláž všetci sú už tu, zaslúžiš si sladkú odmenu.(2x) ...(poď na pláž)...uuuh uuuh Tak poď, poď, poď(2x) ////// Mi otevírá kudlu v kapse, ACH BOŽE, PROOOOČ ?! ()

adamulefa odpad!

Dosť by ma zaujímalo, či si je Markíza vedomá ako si jej úžasná show počína na tu na ČSFD. A to tvrdia, že (citujem) divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. Divákov čaká akurát jednoznačný odpad. Radšej si pozrite nejaký exploitation movie zo 70tych rokov ako túto nehanebnosť. 0%! PS. Je mi ľúto tej blonďavej moderátorky, ktorej neviem prísť akosi na meno. Rozhodne si zaslúži lepšie. ()

cutugno odpad!

Ďašia kravina ktorú nám údajne najsledovanejšia a najúspešnejšia slovenská televízia na letné mesiace pripravila ! V tej markíze su už asi všetci veľmi dlhú dobu opitý , to snáď ani nieje pravda !!! A najhoršie je na tom to , že ak skončí jedna hlúposť tak nám šaškovia z tv markíza pripravia ďalšiu reality show Farma 3.. a sťahujem sa do Čiech... ()

• Kvůli nízké sledovanosti byla soutěž předčasně ukončena. (funhouse)