Tuningové války

(pořad)
  • USA Car Warriors
Sportovní / Reality-TV
USA, 2011

Dva týmy mechaniků - Carr Warriors Allstars a Challengers soutěží o to, kdo v 72 hodinách lépe přestaví nepojízdné staré auto od motoru až po interiér. (oficiální text distributora)

JARDAHONDA

Brilantní adrenalínový pořad, kde se soutěží mezi dvěma týmy - čí vytuněné auto bude lepší.. Pořad je propracovaný do sebemenšího detailu. Obdivuji celý tým, kde každý profesionální jedinec je na svém místě. Tento naspídovaný pořad je pro mě nostalgickou vzpomínkou na tuningové soutěžení. Závěr = 110 % ()

+sfinx+

Opět reality-show a ne soutěž, na kterou jsem se těšil. Jedna hvězda je opravdu za ty auta a občasný um, který "soutěžící" předvedou. Zbytek je opět laciná fraška pro ty, kterým se líbí vyvolení, kdo přežije a další hovadiny postavené na špatných hereckých výkonech, přehnané sebejistotě a konfliktech. Hřebíček do rakve je pak ta hraná akce - ať už jde o zmíněné spory nebo o technické závady. Časomíra je také něco zábavného - naštěstí vše dopadne dobře - zpravidla v poslední vteřině. Jaké štěstí.. ()

neo_ap

U tohoto pořadu se hodnocení dost bije. Druhá série je skvělá 48 hodin na přestavbu vraku. Vždy dva nové týmy.Je to výzva, je komu fandit. Ale první série je mdlá, nezajímavá. Allstars team je nesympatický. A i když se smaží vždy postavit výjimečné auto, je to nuda. Pokud bych hodnotil, tak stěží průměr. Takže výsledná známka 70%. ()