RedNews

(pořad)

O tom, že i ta nejhorší zpráva dne může být příjemná, vás přesvědčí krásné dívky, které vám ukážou mnohem víc, než je ve zpravodajství běžné. (oficiální text distributora)

walkingdead odpad!

Na tuhle zpravodajskou relaci jsem narazil při čekání na South Park a nevím, co si o tom myslet. Moderátorky mají projev na úrovni Borhyové, takže tady žádný posun dopředu není. Zprávy čtou bez sebemenšího projevu empatie. A z nějakého důvodu se při tom svlékají (asi jim ve studiu moc topí) - to by tak nevadilo, kdyby bylo aspoň na co dívat, jenže ona za pohled stojí s bídou jedna... ty ostatní tak po 8 pivech (minimálně). Takže o zvednutí hodnocení budu uvažovat, až tam převelí Puhajkovou. ()

KREI

Nic proti pornografickému průmyslu nebo zpravodajství... ale míchat tyto dvě věci dohromady nemá hlavu ani patu... ()

Zix.

Věřím že podobný pořad Počasíčko měl kdysi veliký úspěch. V době internetu tohle ale logicky úspěch nemělo - kdo si ho chce vyhonit, tak si na netu najde lepší děvky, který mu vyhovujou a kvůli novinkám bez reportáží na to určitě nikdo nekoukal. ()