1666

• USA Knock Knock 2
všechny plakáty
Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, 2011, 83 min

Skupinka přátel se vydává noc před Halloweenem na výlet po místech vražd celebrit a po strašidelných domech, po návštěvě domu 1666 je však už nikdo nespatřil. (cezero)

beso74 odpad!

V rámci inovácie svojho pohľadu na svet som sa rozhodol, že sa budem snažiť naň pozerať úplne ale úplne pozitívne a že všade kde sa len dá, nájdem aspoň jednú takúto vlastnosť. A nový pohľad na svet priniesol prvú úrodu. Viem, je to takmer neuveriteľné, ale aj tu som po podrobnom skúmaní našiel jedno obrovské pozitívum. Prežil som to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A keďže staré dobré porekadlo, či lepšie povedané starý (dobrý) Friedrich Nietzsche povedal, že čo nás nezabije, to nás posilní, logický mi vyplýva, ešte zopár takýchto filmov a ma neubijú ani lopatou. Rýchlo, rýchlo nejaký sequel plíííz... ()

ricci.s odpad!

Pri pojme "found footage" si každý jeden užívateľ určite predstaví XY možností, ktoré by mali v dobrom horore tohto subžánru byť. Je možné, že každý si predstaví čosi iné, ale v tomto prípade je to aj tak jedno. Pretože tento film obsahuje len jeden jediný fakt, ktorý s tým súvisí - že sa to natáčalo ručnou kamerou. Aj keď úprimne... toto pre mňa ani nebol film, to bol hotový spyware a mám sto chutí zažalovať svojho poskytovateľa internetu, že ma neodpojil, keď som to sťahoval. ()

Campbell

FF může natočit dnes již každý i třeba naprostý amatér jako třeba režisér tohohle díla. Tohle je nudný, silně neakční a nestrašidelný FF možná jeden z nejnudnějších který jsem kdy viděl. Nejenom že postavy se zmohly jenom na křik a útěk ale oni cokoliv udělaly tak to díky hereckým dřevům to vypadalo fakt strašně. Nebál jsem se a strašně jsem se nudil. ()

B3n

Slabota. Spolu s Grave Encounters 2 najslabsi film hororoveho zanru found footage. Tentokrat do toho tvorcovia zamiesali este aj hlavnych hrdinov neschopakov. Mozno aj tie dve ** su moc... Strata casu a ruky prec. ()