Chlapec, ktorého otec - vojak zomrel pri výkone povolania, žije teraz s matkou a otčimom, ktorým sa stal najlepší priateľ jeho otca. Na návšteve u kamaráta, ktorý je gamblerom na videohry, hrajú najnovšiu verziu hry, strielačky Time Warrior. Tá im ponúkne, aby upísali svoju dušu a stali sa tak bojovníkmi s prístupom ku všetkým úrovniam, všetkým vojnám a všetkým zbraniam. Jeden z chlapcov neváha a "upíše sa". To však ešte netuší, čo ho čaká; hra totiž oficiálne neexistuje a nedá sa k nej nijako dopátrať. Organizmus chlapca sa však zmení a čaká ho úplne nový život, než aký viedol doteraz. Vojny, ku ktorým získa prístup, totiž ani zďaleka nie sú len fiktívnou súčasťou počítačovej hry. (baclajean)

baclajean

Ako nápad fajn, dobrý námet. Ale spracovanie je hroznéééé! Kamera na amatérskej úrovni, očividne to nie je práve najvydarenejšia vizitka Rodriguezovho debutu v úlohe režiséra. Napríklad scénka v obchode, keď "lupiča" zneškodní chlapec... veď to bol herecký výkon ako v divadielku na základnej škole. Nehovoriac o tom, že všade samé "dude", "dude seriously", a podobne. Opakujúce sa slová, ktorými chcel Rodriguez zrejme navodiť atmosféru reality dneška a slov, ktoré americkí teenageri zrejme používajú... avšak nemuselo to byť v každej tretej vete. Blonďatý chlapec v hlavnej úlohe by sa skôr hodil do niečoho typu "Narnia", a nie sem. Veľmi amatérska kamera, ešte amatérskejšie dialógy no a herecké výkony úplne nulové. Koľko asi tak herci dostali za svoje úlohy, po 5 dolárov na hlavu? ()

xzajox

Toto si 2* nezaslúži. Jediné, na čo sa dalo pozerať, bola bojová animácia (asi preto ju vo filme pustili 2x). Doprovodná hudba, aj keď nemala čomu robiť doprovod, bola tiež fajn. No to je asi všetko. 90% filmu som odolával nutkaniu na FacePalm, pretože to trapošenie, čo mali byť dialógy, scény a herecké výkony bolo na nevydržanie. S dávkou humoru (napr. zásah SWAT teamu vyzeral ako husičky na výlete) som to dopozeral. Nie je pre slabšie žalúdky. 15% ()